نتیجه رکود و تکرار حقیرانه زندگی، مرگ و نابودی است/ پارک فناوری توانایی پذیرش شرکت های بزرگ و انجمن های علمی را دارد
+ پ -
نتیجه رکود و تکرار حقیرانه زندگی، مرگ و نابودی است/  پارک فناوری توانایی پذیرش شرکت های بزرگ و انجمن های علمی را دارد

مسئول دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور بندر خمیر بیان کرد: پارک فناوری می تواند شرکت های کوچک و متوسط رشد یافته، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیق و توسعه (R&D) شرکت های بزرگ و انجمن های علمی را پذیرش نماید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ احمد بازماندگان، مسئول دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور بندر خمیر با بیان اینکه شرکت رشد یافته شرکتی است که از لحاظ ترکیب نیروی انسانی به وضعیت با ثباتی رسیده باشد،گفت: این چنین شرکتها باید دارای وضعیت و تشکیلات اداری مناسب و همچنین نیروهای با تحصیلات و تخصص دانشگاهی به صورت تمام وقت بوده که توسط شرکت نیز بیمه می شوند. همچنین ساختار (چارت) سازمانی شرکت تعریف شده و امور شرکت براساس آن اجرا می گردد.

 

مسئول دفتر نوآوری دانشگاه پیام نور بندر  با اشاره اینکه خلاقیت یکی از ویژگی های انسان است که با استعداد الهی می تواند بسیاری از چیزها را خـلق نـمـایـد، اظهار کرد: چـنـانچه خلاقیت و نوآوری را از صحنه زندگی بشر کنار بگذاریم، در واقع تیر خلاص به حرکت، پویایی، بقا و حیات زندگی بشر زده ایم زیرا رکود و تکرار حقیرانه زندگی مساوی مرگ و نابودی است.

 

وی خاطر نشان کرد: پارک فناوری می تواند شرکت های کوچک و متوسط رشد یافته، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیق و توسعه (R&D) شرکت های بزرگ و انجمن های علمی را پذیرش نماید.

 

احمد زاهری ریاست دانشگاه پیام نور بندر خمیر احمد زاهری در ادامه درباره پارک علم و فناوری به ایراد سخنرانی پرداخت و بحث و تبادل نظر درخصوص چگونگی ارائه طرح های جدید و نوآور و ایده تازه با دانش آموزان حاضر در جلسه صورت پذیرفت.

 

لازم به ذکر است در این نمایشگاه دانش آموزان برتر که طرح های آنها در استان هرمزگان مقام آورده بودند حضور داشتند و طرح های خود را به نمایش گذاشتند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff