نتیجه تلاش برای براندازی نظام چیزی جز شکست نخواهد بود / کنارگذاشتن کلیدواژه فتنه خیانت به نظام مقدس است
+ پ -
نتیجه تلاش برای براندازی نظام چیزی جز شکست نخواهد بود / کنارگذاشتن کلیدواژه فتنه خیانت به نظام مقدس است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: هر گونه تلاش برای براندازی جمهوری اسلامی ایران محکوم به شکست است زیرا مردم پشتیبان ولایت خود هستند.

دکتر میثم کیمیایی، مدرس دانشگاه و کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  گفت: فتنه همواره از صدر اسلام تا کنون وجود داشته و در زمان های مختلف انقلاب اسلامی هم فتنه و فتنه گران وجود داشته اند؛ واژه فتنه ای که امروز در کشور ما رواج یافته است، به انتخابات سال ۸۸ و آشوب ها و بی قانونی های بعد از آن اطلاق می شود که عده ای به ناحق، اتهام واهی تقلب را به نظام جمهوری اسلامی نسبت دادند؛ آنها به جای آنکه خواسته هایشان را از مجاری قانونی دنبال کنند، به فتنه اندوزی پرداختند و با غبارآلود کردن فضا و اختلاط حق و باطل، سعی کردند مردم را فریب دهند.

 

وی با بیان اینکه طی ۸ ماه مجاهدت و روشنگری مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، آن عده ای هم که ناخواسته تحت تاثیر فتنه گران قرار گرفته بودند، آگاه شدند و مسیرشان را از فتنه گران جدا کردند، تصریح کرد: اما با این وجود همچنان شاهد هستیم که فتنه گران دست از فتنه اندوزی علیه نظام جمهور اسلامی ایران بر نمی دارند و به همین دلیل است که رهبر معظم انقلاب، همواره تاکید دارند که ابعاد مختلف فتنه ۸۸ تببین گردد تا هیچگاه به فراموشی سپرده نشود.

 

 

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه آمریکا و اروپا و برخی از کشورهای مرتجع منطقه، در فتنه ۸۸ از طریق پول و رسانه هایشان، به فتنه گران خدمت کردند گفت: اگر مردم پیوسته خطر فتنه و نفوذ را به یاد داشته باشند، فریب نمی خورند  و بالا رفتن سطح آگاهی و بصیرت است که می توانیم شاهد معضلاتی که اصل نظام را هدف گرفته اند نباشیم.

 

 

کیمیایی در ادامه افزود: امروز در کمال تعجب برخی ها می گویند کلیدواژه فتنه کنار گذاشته شود؛ آنها باید به این سوال پاسخ بدهند که مگر آن کسانیکه فتنه گری می کردند از مردم عذرخواهی کردند؟

 

 

وی با بیان اینکه فتنه گران سال ۸۸، نقطه مقابل سخن امام (ره) که فرموده بودند ” حفظ نظام از اوجب واجبات است” حرکت کردند، خاطرنشان کرد: هر کسی که بگوید کلیدواژه “فتنه” باید کنار گذاشته شود خواسته یا ناخواسته در حال خیانت کردن به این نظام مقدس است.

 

این کارشناس مسائل سیاسی در پایان افزود: اینکه در ۹ دی هر سال شاهد برپایی مراسمی خاص هستیم نشان از این دارد که مردم ما فتنه های فتنه گران را هرگز فراموش نخواهند کرد و هر سال هم برای تجدید پیمان با ولایت گرد هم می آیند و فریاد مرگر بر فتنه گر را سر خواهند داد تا جهانیان بدانند، نتیجه تلاش برای براندازی این حکومت چیزی جز شکست نخواهد بود زیرا مردم پشتیبان ولایت و نظام هستند.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

 • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
 • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
 • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
 • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.
  1. ذاکری قشم
   یکشنبه ۰۵ دی ۱۳۹۵

   سلام ، نتیجه تلاش برای براندازی نظام جز شکست نخواهد بود / کنارگذاشتن کلیدواژه فتنه خیانت به نظام مقدس است
   تیتر اول بی معنی شده
   نتیجه تلاش برای براندازی نظام چیزی جز شکست نخواهد بود صحیح می باشد


fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff