نتایج نهایی نمره پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش اعلام می‌شود
+ پ -
نتایج نهایی نمره پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش اعلام می‌شود

رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش گفت:‌ نتایج نهایی نمره پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، محمدحسن سلیمی جهرمی رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که آخرین وضعیت مصاحبه و گزینش پذیرفته‌شدگان ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش چگونه است، اظهار داشت: در هفته جاری مدارک پذیرفته‌شدگان بررسی می‌شود و آنهایی که مدرک‌شان تأیید می‌شود برای مصاحبه دعوت می‌شوند و پس از آن نتایج به سازمان سنجش ارسال شده و نتیجه نهایی از طریق این سازمان اعلام خواهد شد.

سلیمی جهرمی در پاسخ به این پرسش که «آیا نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید از طریق سازمان سنجش اعلام شود»، خاطرنشان کرد: بله، تاریخ این موضوع هم بستگی به سازمان سنجش دارد، زیرا نمره‌ها مجدداً به سازمان سنجش خواهد رفت و با نمره کتبی پذیرفته شدگان ترکیب می‌شود.

وی افزود: ۷۰ درصد آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه در نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان مؤثر است و پس از اعلام نتایج نهایی، مراحل گزینش آغاز خواهد شد.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات آموزش و پرورش تصریح کرد:  این افراد پس از اعلام نتایج نهایی به گزینش معرفی خواهند شد و در تلاش هستیم تا روند بررسی مدارک هرچه سریع‌تر انجام شود.

وی افزود: مطابق با قانون استخدامی ۷۰ درصد نمره آزمون و ۳۰ درصد نمره مصاحبه در پذیرش مؤثر است و بر اساس حاصل جمع این دو نمره، اعلام نتیجه می‌شود و پس از اعلام نتایج، مسیر گزینش دنبال خواهد شد.

سلیمی جهرمی در پاسخ پرسش دیگری مبنی بر اینکه گفته می‌شد گزینش پذیرفته‌شدگان همراه با مصاحبه انجام خواهد شد و آیا این موضوع صحت دارد، تصریح کرد: خیر، اکنون ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز اعلام پذیرش اولیه کرده‌ایم و نمی‌توانیم تمام این افراد را گزینش کنیم؛ تعدادی که نمره آنها بالاتر می‌شود، نسبت به سایرین انتخاب و از آن ۳ هزار و ۷۰۰ نفر مورد نیاز گزینش انجام می‌شود.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff