نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس در کیش به سود زمزم نژاد رقم خورد
+ پ -
نتایج مرحله دوم انتخابات مجلس در کیش به سود زمزم نژاد رقم خورد

در دومین مرحله از دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، خالد رمزم نژاد توانست اکثریت آراء جزیره کیش را به نام خود رقم بزند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  کیش پرس، در پایان شب گذشته و پس از شمارش آراء صندوق های انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کیش، اکثریت آراء به اصلاح طلبان رسید.

 

بنابر این گزارش، از میزان ۴ هزار و ۴۲۲ رای مأخوذه در کیش خالد زمزم نژاد توانست با کسب ۲ هزار و ۵۵۱ رای در برابر  یک هزار و ۸۷۱ رای احمد جباری کرسی بهارستان را از آن خود کند.

 

گفتنی از ۲۰ هزار تعرفه ای که در اختیار ۲۱ شعبه انتخاباتی در بخش کیش قرار گرفته بود ۴ هزار و ۴۲۲ تعرفه به مصرف انتخاباتی رسید و باقی مانده تعرفه ها بدون تعرفه باطله به مسئولان تحویل داده شد.

 

در مرحله اول انتخابات در غرب استان هرمزگان ( بندرلنگه، بستک و پارسیان) از میان ۱۰ کاندیدای شرکت کننده در رقابت های انتخاباتی، از مجموع آراء ۱۲۰ هزار و ۵۵۰ رای، خالد زمزم نزاد با ۲۹ هزار و ۹۹۷ رای و احمد جباری با ۲۹ هزار و ۱۵۰ رای توانستند به مرحله دوم راه پیدا کنند.

 

جزیره کیش با ۹۲ کیلومتر مساحت در میان آب های گرم خلیج همیشه فارس از توابع بندر لنگه، در مرحله اول انتخابات مشارکت بیش از ۸۰ درصد از ساکنان و گردشگران را به خود اختصاص داد. در مرحله دوم نیز با وجود شرایط خاص انتخاباتی ساکنان جزیره کیش مشارکت خوبی در انتخابات داشتند.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff