نتایج سرشماری نفوس مسکن در برنامه‌ریزی‌های کشور نقش بسزایی دارد
+ پ -
نتایج سرشماری نفوس مسکن در برنامه‌ریزی‌های کشور نقش بسزایی دارد

فرماندار بستک گفت: نتایج سرشماری نفوس و مسکن در برنامه‌ریزی‌های کشور نقش بسزایی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در جلسه شورای اداری شهرستان با اشاره به آغاز سرشماری نفوس و مسکن اظهار داشت: آمار مبنای برنامه ریزی و تصمیم گیری در کشور است و اطلاعات حاصل شده در سرشماری نفوس و مسکن در برنامه‌ریزی‌های کشور نقش بسزایی دارد.

 

وی یاد آور شد، سرشماری عمومی نفوس و مسکن سال جاری از تاریخ ۳ لغایت ۲۴ مهر ماه به صورت ثبت نام اینترنتی توسط مردم و از تاریخ ۲۵ مهر ماه لغایت ۲۵ آبان ماه به صورت حضوری توسط مامورین سرشماری انجام می گیرد.

 

فرماندار بستک با بیان این‌که تفاوت سرشماری امسال با دوره‌های گذشته بحث خوداظهاری است، یادآور شد: در این راستا شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی www.sarshomari95.ir پیش از حضور مأموران سرشماری در درب منازل، نسبت به ثبت و تکمیل اطلاعات خانوارهای خود اقدام کنند.

 

پرتابیان کاهش حجم کاری و کاهش هزینه را از مزایای خوداظهاری و روش اینترنتی برشمرد و گفت: به ‌علت گستردگی و اهمیت صحت اطلاعات، همکاری همگان در اجرای موفقیت‌آمیز این طرح نیاز است.

 

فرماندار بستک با بیان این‌که مأمورین سرشماری با مراجعه حضوری با استفاده از تبلت به‌صورت دقیق نسبت به ثبت و تکمیل اطلاعات خانوارها اقدام می‌کنند، یادآور شد: از مردم فهیم شهرستان درخواست می‌شود با توجه به اهمیت بحث آمارگیری و تأثیرگذاری اطلاعات حاصله بر برنامه‌ریزی کشور با مأمورین سرشماری همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

 

انتهای خبر/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff