اختصاص 39میلیارد ریال اعتبار به شهرستان پارسیان
+ پ -
اختصاص ۳۹میلیارد ریال اعتبار به شهرستان پارسیان

فرماندار پارسیان از اختصاص اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد و۹۷۲ میلیون ریال از محل ماده ۱۸۰ و اعتبارات کمیته تملک دارایی به شهرستان پارسیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازپارسیان خبر؛ رادمهر فرماندار پارسیان در نشست برنامه ریزی کمیسیون ماده ۱۸۰ گفت: اعتباری بالغ بر ۳۸ میلیارد و۹۷۲ میلیون ریال از محل ماده ۱۸۰ و اعتبارات کمیته تملک دارایی به شهرستان پارسیان تخصیص یافته که با تلاش مضاعف مسئولین شهرستان و همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استان ومردم توسعه عمران وآبادانی شهرستان با شتاب بیشتری ادامه داشته باشد.

فرماندار پارسیان اظهار کرد:توزیع اعتبارات بخش های بهداشت و سلامت، حمل و نقل ، آب روستایی و شهری، ورزش و آموزش، مسکن و عمران شهری و روستایی از حوزه هایی است که بر اساس ماده فوق اعتبار تخصیص داد می شود.

وی تصریح کرد : شهرستان پارسیان طبق آمار و شاخص از نظر فضای فرهنگی و هنری شهرستان ۴۰متر مربع فضای فرهنگی می باشد که از میانگین کشوری هم بالاتر است ولی این آمار صحیح نمی باشد و شهرستان پارسیان فضای فرهنگی و هنری ندارد و شهرستان نیاز به مرکزکانون پرورش فکری و فرهنگسرا دارد.

رادمهربا بیان اینکه جاده ساحلی شهرستان پارسیان با قدمت بالای ۳۰سال تاکنون ترمیم و روکش آسفالت نشده که بیشترین تردد را دارد و روستایی پیشو و روستای احمدی تنها روستاهای این شهرستان هستند، افزود: راه شهر دشتی و راه روستای بمبری که در زمان بارندگی مشکل آفرین می شود لذا مسئولین ارشد استان و مدیریت برنامه ریزی استان جهت تخصیص اعتبار ویژه می نماییم.

فرماندار پارسیان با تأکید برخدمت رسانی به مردم اظهار داشت: رسیدگی به امور مردم و محرومین و عمران آبادانی شهرستان از الطاف بزرگ خداوند متعال به مسئولین است و باید به نحو احسنت در ادای این وظیفه تلاش و کوشش نمود.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff