نبود فرهنگ عربستان را حامی تروریست ها کرد/ آل سعود به جان مسلمان افتاده است
+ پ -
نبود فرهنگ عربستان را حامی تروریست ها کرد/ آل سعود به جان مسلمان افتاده  است

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با بیان اینکه ریشه ی بسیاری از گمراهی ها نداشتن فرهنگ عمومی در برخی از کشور هاست افزود:اگر عربستان دارای ارزش های فرهنگی بود هیچ گاه از تروریست های تکفیری حمایت نمی کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ آیت الله غلامعلی نعیم آبادی ، نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با اشاره به برگزاری پنجمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) گفت:از  مسئولینی که  همت گذاشتن و در این چند سال که  افتخار پرچم داری امام سجاد(ع) بدست آوردند و تلاش کردند که کنگره به صورت آبرومند برگزار شود تشکر می کنم.

 

 

 

 

وی افزود:ما نسبت به ذخیره های معنوی که داریم که از تکالیف مهم ما هستند در جهت اهل بیت که گنجینه گران بها و برزگترین ثروت یک ملت فرهنگی است از آن استفاده کنیم.

 

 

 

 

نعیم آبادی با توجه به ذخیره های مادی چون نفت و گاز اظهار کرد :این ذخایر خوب است ولی ذخیره اصلی کشورها فرهنگ است و اگر فرهنگ وجود نداشته باشد همه با مشکل روبرو خواهند شد.

 

 

 

نماینده ولی فقیه تصریح کرد : با توجه به اینکه هم اکنون نفت به دست عربستان افتاده است و به دلیل نداشتن فرهنگ به جان ملسمان ها افتاده اند ، ذخایر انسانی خود بزرگترین ذخیره هاست که هم همگانی است .

 

 

 

 

وی تاکید کرد : عربستان با درآمدی که از نفت دارد با پول آن داعش و وهابیت را به وجود آورده است که پرچم دین را به ناحق بدست گرفته است ، ولی اگر عربستان فقیر بود نمی توانست به کشورهای اسلامی را از بین ببرد و از اسلام خرج علیه اسلام کند.

 

 
نماینده ولی فقیه با اشاره وظیفه ما نسبت به اهل بیت گفت: اول اینکه محبت نسبت به آنها و دوم شناخت این ذخیره و گنج آنهاست و سوم شناخت امام ها که برترین کار است ؛ بخیل ترین انسان ها آنهای هستند که از ذخیره معنوی به دیگران بهره مند نکنند و باید کاری کرد که ذخیره ها را کشف کنیم و به دیگران انتقال دهیم.

 

 

 

نعیم آبادی خاطر نشان کرد: این کنگره به عنوان یک حلقه مفقوده بوده است که الان این حلقه را یافته ایم و در حال اجراست و  کنگره ها ما از قانون تکامل جهان نباید عقب باشد و این یکی از قوانین قدیمی آفرنینش تکامل است.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff