نبود تلفن و اینترنت بزرگترین موانع ارتباطی در روستای پازیارت میناب
+ پ -
نبود تلفن و اینترنت بزرگترین موانع ارتباطی در روستای پازیارت میناب

دهیار روستای پازیارت میناب گفت: مسئولین نسبت به رفع مشکل خطوط اینترنت در روستاها اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ نوح رنجبری، دهیار روستای پازیارت میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب،  ضمن گلایه از نبود خطوط اینترنت در روستای پازیارت میناب گفت: نبود خطوط اینترنت مانع بزرگی در بعد ارتباطی و دسترسی به موقع را از اهالی روستای پازیارت سلب کرده است.

دهیار روستای پازیارت میناب افزود: عدم اتصال این روستا به اینترنت و وای‌فای به دغدغه‌ای برای برخی از افراد شده است که حتی بهترین دستگاه‌های هوشمند اندرویدی هم در رابطه با این موضوع نقاط ضعفی دارند.

وی بیان داشت: در اکثر مواقع که مردم سایر روستاهای شهرستان میناب آنلاین هستند اهالی روستای پازیارت با وجود نزدیکی به روستای حکمی و کلیبی با داشتن دکل مخابراتی در اغلب مواقع خارج از دسترس هستند نگرانی و اعتراض خانواده ها در این روستا به همراه داشته است.

رنحبری اذعان داشت: این روستا با توجه به دارا بودن ۱۱۹ خانوار و با داشتن جمعیت بالای ۴۰۰ نفر از داشتن خطوط تلفن ثابت نیز محروم است که تا کنون اقدامی از سوی مسئولین مربوطه نسبت به توسعه انجام نشده و این روستا از مشکلات زری ساختی رنج می برد.

دهیار روستای پازیارت میناب تصریح کرد: توسعه وتجهیز کردن دکل های مخابراتی در روستای کلیبی و حکمی به جهت مجاروت با این روستا به برد بیشتر و با پهنای باند قویتری می تواند تا حدودی از مشکلات این روستا بکاهد.

وی گفت: از مسئولین خواهشمندیم نسبت به توسعه زیر ساخت های مخابراتی در روستاها اقدام کنند.

روستای پازیارت با جمعیت   ۴۵۰نفر در ۸ کیلومتری مرکز میناب قرار دارد.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff