ناگفته های مدیر کل ورزش هرمزگان از موفقیت های کشوری
+ پ -
ناگفته های مدیر کل ورزش هرمزگان از موفقیت های کشوری

مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت : بنده بصورت کوتاه مدت و به اصطلاح یک شبه به اینجا نرسیده ام ، کسب موفقیت های اخیر حاصل کار گروهی و همدلی دست اندرکاران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  ورزش پنج ، در  جشنواره شهید رجایی هرمزگان، از اداره کل ورزش و جوانان استان در شاخص اختصاصی ارزیابی صیانت دستگاهها از حریم امنیت عمومی وحقوق و رضایت شهروندی، به عنوان یکی از دستگاههای برتر استان در میان ۵۱دستگاه که مورد  ارزیابی قراگرفته بودند، در مراسمی که باحضور دکتر جادری استاندار هرمزگان وامام جمعه موقت بندرعباس ومعاونین و مشاورین استاندار ومدیران دستگاههای اجرایی وکارکنان نمونه ادارت حضور داشتند قدردانی شد و غلامعلی دانشور مدیرکل ورزش وجوانان استان هرمزگان نیز به عنوان یکی از مدیران برتر با اهداء لوح سپاس ،تندیس جشنواره وهدایایی مورد تجلیل قرا گرفت .

 

 

دانشور در این باره به خبرنگار ورزش پنج گفت: بنده بصورت کوتاه مدت و به اصطلاح یک شبه به اینجا نرسیده ام ، با کار و تلاش بی وقفه و بصورت پلکانی پیشرفت داشته ام . من در شهرستان های میناب، رودان، جاسک، خمیر و قشم در حوزه ورزش خدمت کرده ام ، مسئولیت چند هیات ورزشی را بر عهده داشته ام و به مدت سه سال مسئول اداری – مالی اداره کل ورزش و جوانان استان بوده ام و از نیمه دوم سال ۹۱ پس از دیداری که با استاندار وقت داشتیم بنده بعنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان انتخاب شدم و افتخار خدمت رسانی به مردم شریف هرمزگان را دارم.

 

 

وی ادامه داد: در ابتدای شروع مسئولیت ما ۹۱ پروژه نیمه تمام داشتیم و ۳۲ هیات ورزشی مدت یکسال بود که بصورت سرپرستی مدیریت می شد. از طرفی با تحریم های ظالمانه و کمبود اعتبار روبرو بودیم و این کار را برای ما چندبرابر سخت تر می کرد. با پیگیری های مکرر و با تهیه اعتبارات از وزیر محترم ورزش و جوانان و استاندار محترم ، ظرف مدت سه سال بیش از ۳۰ پروژه ورزشی در ۱۳ شهرستان افتتاح شد و به بهره برداری رسید .

 

همچنین مجمع انتخابات ۳۲ هیات ورزشی ظرف سه سال برگزار شد و نتیجه آی رشد مثبت ورزش در استان بود. البته  تمام این دست آوردها با لطف خدا و حمایت های وزیر محترم ورزش و جوانان جناب دکتر گودرزی، استاندار محترم جناب دکتر جادری، تعامل سازنده با نمایندگان محترم مجلس در استان و عنایات ویژه نمایندگی محترم ولی فقیه در استان حضرت آیت الله نعیم آبادی ، فرمانداران محترم شهرستانهای استان و رؤسای زحمت کش هیات های ورزشی استان ، باشگاهها، ورزشکاران ، سرپرستان وهمکاران عزیزم در اداره کل محقق شده است، که جا دارد از این بزرگواران تقدیر و تشکر فراوان داشته باشم.

 

 

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود: اداره کل ورزش وجوانان استان هرمزگان براساس اعلام مدیر کل دفتر ارزشیابی وعملکرد وزارت ورزش وجوانان با کسب ۳۶۴۳ امتیاز درگروه خود در میان استانهای کشور رتبه ششم را کسب نمود ونسبت به سال گذشته با دوپله صعود ورشد در جایگاه ششم قرار گرفت. کسب این موفقیت ها حاصل کار گروهی و همدلی تمام دست اندر کاران ورزش استان است.

 

 

دانشور در پایان گفت: در هفته ی دولت تعداد ۱۲ پروژه ورزشی در بندرعباس، میناب، بندرلنگه، بستک و پارسیان افتتاح شده و بنا داریم مجمع ۱۰ هیات را در سال جاری برگزار کنیم. همه ی این تلاش ها جهت رسیدن ورزش و ورزشکاران هرمزگانی به اوج قله افتخار کشور و دنیا است.

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff