ناو آمریکایی تمام اعضای خانواده ام را گرفت
+ پ -
ناو آمریکایی تمام اعضای خانواده ام را گرفت
پدر چهار فرزند شهید ایرباس :

ناو آمریکایی تمام اعضای خانواده ام را گرفت

عبدالرزاق کارگزار پدر چهار فرزند شهید ایرباس گفت : هنوز برای من یادکردن از حادثه ۱۲ تیرماه سال۶۷ خیلی سخت و دشوار است ، من در این حادثه تمام اعضای خانواده ام را از جمله همسر و چهار فرزندم را از دست داده ام .

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  جهانگیریه ،عبدالرزاق کارگزار پدر چهار فرزند شهید است که عزیزترین  اعضای  خانواده اش را  در فاجعه ۱۲ تیر  توسط شیلک  ناو آمریکایی  به  مسافران  بی  گناه  از  دست  داده  است.

 

کارگزارگفت : بنده به نوبه خودم سالگرد این جناینت را به خانواده شهدا تسلیت گفته و از خداوند منان برای درگذشتگان رحمت و برای خانواده آنها صبر را ارزو می نمایم.

 

وی  گفت  : بنده در این حادثه تمام اعضای خانواده ام را از دست دادم ، همسر و چهار فرزندم و هنوز برای من سخت است در مورد این حادثه صحبت کنم .

 

کارگزار گفت : با هیچ عقل و منطقی این جنایت آمریکا قابل توجیه نمی باشد و این خود بیانگر این است که تمام ادعاهای حقوق بشری آنها دروغی بیش نمی باشد .

 

وی افزود : بی شک یکی از اسناد بزرگ جنایت آمریکا، شلیک به هواپیمای مسافربری خطوط هوایی ایران است و این امر در دنیا همانند یک نقطه سیاه، روی سردمداران آمریکایی را تا ابد  سیاه کرده است.

 

انتهای پیام/س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff