نام نویسی ۹۷ متقاضی دریافت وام مشاغل خانگی در میناب

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ یدالله رحیمی شهواری، معاون صنایع دستی شهرستان میناب در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب اظهار داشت:  با توجه به اطلاع رسانی کافی در زمینه اعطای وام مشاغل خانگی برای بانوان کارآفرین 97 نفر متقاضی نامنویسی و برای تشکیل پرونده اقدام کرده اند.

 

 

 

 

رحیمی شهواری با بیان اینکه متقاضیان برای دریافت تسهیلات بانکی در زمینه خوس بافی ،گلابتون دوزی ،معرب روی چوب ،سفالگری و حصیر بافی اقدام کرده اند اذعان داشت: گلابتون دوزی و خوس بافی بیشترین متقاضی دریافت تسهیلات را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

وی با اشاره به تقاضای چشمگیر بانوان مینابی برای دریافت وام مشاغل خانگی افزود: 7 نفر از متقاضیان دریافت تسهیلات را آقایان جهت فعالیت در زمینه سفالگری ،معرب روی چوب و حصیربافی تشکیل می دهد که در مدت زمان حداقل 15 روز تا یک ماه آینده معرفی به بانک خواهند شد.

 

 

 

 

این مسئول با بیان اینکه بانوان مینابی استقبال خوبی در عرصه فعالیت در زمینه سفالگری را داشته اند تاکید کرد: توسعه و ترویج رشته سفالگری نیاز به آموزش و مهارت بیشتر در قشر بانوان این شهرستان احساس می شود.

 

 

 

 

لازم به ذکر است ،زنان بی سرپرست ،خانه دار وتحت پوشش بیشترین متقاضیان دریافت تسهیلات مشاغل خانگی را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

انتهای پیام/م