نامه کودکان روستایی بشاگرد به رئیس صدا و سیمای کشور/فیتیله ای ها را ببخشید

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز وبلاگ ندای بشاگرد منتشر کرد؛با سلام خدمت جناب آقای محمد سرافراز رئیس محترم صدای و سیمای کشود

ما بچه های روستایی بشاگرد از استان هرمزگان هستیم.

همان طور که همه مستحضر هستند اوقات فراغت کودکان روستایی تا شهری بسیار متفاوت است علی الخصوص ما روستاییان بشاگرد. شما خود باید بدانید که بشاگرد منطقه ای محروم است و  ما کودکان این منطقه از امکانات تفریحی برای گذارندن اوقات فراغت خود محروم هستیم و هیچ گونه سرگرمی نداریم. تنها سرگرمی ما شبکه دو تلویزیون سیمای ایران با برنامه های گروه عمو پورنگ و گروه فتیله بود که متاسفانه اینها رو هم از ما گرفتین! و اگر در شبکه های دیگر سیما برنامه کودکی وجود دارد که ما کودکان روستایی بشاگرد، باز (متاسفانه) از شبکه های دیگر محرمیمم. شما خود میدانید که این دو برنامه برای ما جنبه سرگرمی و تفریحی داشتند و میدانید که ما کودکان به تفریح و سرگرمی احتیاج مبرم داریم و به گمانمان این همت شما مسئولین محترم صدا و سیما را میطلبد که به نیاز ما کودکان چاره اندیشی کنید..

انسان جایزالخطاست و هیچ انسانی نمیتواند بگوید من خطا نمیکنم و یا گاهی اشتباه نمیکنم و قرار نیست که هر کس اشتباه کرد باید از سمت و فعالیتی که دارد کنار گذاشته شود. و یک سوال؟

اگر یکی از افراد یک خانواده  گاهی یک اشتباهی کرد باید از خانواده کنار گذاشته شود؟ به گمان ما این منصفانه نیست که با یک اشتباه کوچک دل این همه کودک در کشور را برنجاند.

ما کودکان روستایی بشاگرد از از هیچ گونه امکانات تفریحی بهره مند نیستیم و تنها سرگرمی ما همین برنامه های کودک شبکه دو بود که در حال حاضر از آنها محرومیم و از شما رئیس محترم صدا و سیمای کشور و دیگر مسئولین مربوطه تقاضا داریم که برای بازگرداندن این گروه ها به فعالیت خود در شبکه دو اقدامات لازم را مبذول فرمائید.

 با تشکر از طرف جمعی از کودکان روستایی بشاگرد