نامه های مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غربی، افزایش گرایش به اسلام ناب محمدی (ص) را در پی دارد
+ پ -
نامه های مقام معظم رهبری خطاب به جوانان غربی، افزایش گرایش به اسلام ناب محمدی (ص) را در پی دارد

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه گفت :نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب بعد از حادثه فرانسه چراغ راهی است که جوانان غربی با تاسی از این فرمایشات می توانند با اسلام ناب آشنا شوند و ذهنیتشان را با اسلام و اعمال تروریستی متمایز نمایند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز ؛ مهدی علی نژاد کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه در خصوص نامه مقام معظم رهبری به جوانان در غرب و اهمیت موضوع گفت: نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب راهگشا و چراغ راهی است که روشنگری می کند.

وی افزود : نامه ایشان به جوانان غرب حاکی از این موضوع است که کشورهای غربی علی الخصوص آمریکا حامی تروریسم هستند و از جهت دیگر می خواهند با تروریسم مقابله کنند ولی سیاست دوگانه آنها راه به جایی نمی برد.

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی بندر لنگه ضمن سرلوحه قرار دادن پیام مقام معظم رهبری در نامه به جوانان غرب بیان کرد : غرب به دنبال ویران کردن فرهنگ ملی و مذهبی کشورهای مسلمانان است و کار خود را دفاع از حقوق بشر می داند آیا حرف و عمل آنان متضاد نیست؟

علی نژاد به هم پیمان دیگر آمریکا در منطقه اشاره و تصریح کرد: ایشان خشونت بر علیه کودکان و زنان فلسطینی بواسطه حکومت جعلی اسرائیل را محکوم نمود و حمایت قدرت های بزرگ را از این جنایت نکوهش کرد.

وی در پایان اظهار کرد : نامه رهبر معظم انقلاب به جوانان غرب بعد از حادثه فرانسه چراغ راهی است که جوانان غربی با تاسی از این فرمایشات می توانند با اسلام ناب آشنا شوند و ذهنیتشان را با اسلام و اعمال تروریستی متمایز نمایند.

انتهای پیام/ب

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff