نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب نقشه‌های سیاستمداران را بر آب کرد
+ پ -
نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب نقشه‌های سیاستمداران را بر آب کرد

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در مراسم بهره‌برداری همزمان از ۵۰۰ طرح اقتصادی و زیربنایی بنیاد برکت، گفت: ابتکار عمل مقام معظم رهبری در ارسال ۲ نامه به جوانان غرب (اروپا و آمریکا) نقشه سیاستمداران غربی را بر آب کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمد محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری امروز در آستانه دهه فجر و در مراسم بهره برداری از ۵۰۰ طرح اقتصادی و زیربنایی بنیاد برکت، گفت: مقام معظم رهبری در ۲ نامه‌ای که به جوانان اروپا و آمریکا نوشتند می‌خواستند نقشه سیاستمداران غربی را در استعمار فکری جوانان بر آب کنند و آنها را با اسلام حقیقی آشنا کنند.

وی افزود: در حالیکه قرائت سیاستمداران غربی از اسلام معرفی این دین به صورت خشونت طلب و چهره خشن و به نمایندگانی از گروه‌های تروریستی مانند داعش، النصره و طالبان است اما مقام معظم رهبری در این ۲ نامه جوانان را که سیرتی پاک دارند به مطالعه متن قرآن کریم و سایر متون اصلی اسلام دعوت کردند.

وی افزود: سیاستمداران آمریکایی از ابتدای تشکیل این کشور جوانان آفریقایی را شبانه می‌ربودند و برای برده‌داری و نیز استفاده ارزان در کارهای تولیدی به آمریکا منتقل می‌کردند و در این بین عده زیادی در دریاها غرق می‌شدند و سیاه پوستانی که اکنون در آمریکا زندگی می‌کنند از نسل همان جوانان ربوده شده آفریقا هستند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری افزود: سیاستمداران غربی نمی‌خواهند جوانان آگاه شوند و با سیاست‌های اسلامی هراسی و شیعه هراسی جوانان را از شناخت حقیقت دور کنند.

وی افزود: آنها کارنامه سیاهی دارند، جنگ اول و دوم جهانی را به راه انداختند، جنگ شمال و جنوب را برقرار کردند که تلفات جنگ جهانی دوم به ۵۰ میلیون نفر هم رسیده بود و در دوران اخیر نیز جنگ بوسنی را راه‌اندازی کردند که شکم‌های زنان را پاره می‌کردند و انسان‌ها را در گورهای دسته جمعی دفن می‌کردند.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در نامه خود به جوانان فرمودند اسلام را نه از زبان سیاست‌مداران حاکم بلکه از متن اصلی آن یعنی قرآن و زندگی پیامبر جست‌وجو کنید. در قرآن آمده است اگر کسی یک نفر را زنده نگه دارد انگار همه انسان‌ها را زنده نگه داشته است.

وی با اشاره به سیاست غلط غربی‌ها در اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام گفت: در جریان فتح مکه توسط پیامبر که این شهر کانون دشمنی با پیامبر بود اما پیامبر در اوج اقتدار همه کفار و دشمنان خود را بخشید و به آنها گفت شما رها شده و آزاد هستید، این اخلاق واقعی پیامبر است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به دیدار روز گذشته نیروهای جوان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در دستگیری نیروهای آمریکایی نقش داشتند، گفت: همه ملاحظه کردید که نیروهایی که انواع آموزش‌های تخصصی نظامی را دیده بودند اما در برابر نیروهای سپاه پاسداران زانو زدند و دست‌های خود را به علامت تسلیم بالای سر گذاشتند و با این کار نیروهای سپاه به همه دشمنان هشدار دادند که خیال تعرض به آبهای کشور نداشته باشند و با کسی در این زمینه ملاحظه‌ای نداریم.

وی افزود: پس از پخش فیلم دیدار پاسداران با مقام معظم رهبری شیخ دست‌نشانده عربستان فتوا داده بود سرداری که این حرفها را زده خونش مباح است و حتی در کتاب‌های وهابی‌ها کتابی به نام (فقه‌الدماء) وجود دارد و در آن گفته شده است هر اسیری را که می‌گیرید می‌توانید خونش را بریزید در حالیکه نیروهای سپاه به سربازان اسیر گرفته آمریکا را احترام کردند.

وی گفت: همه آمریکایی‌های به اسارت گرفته شده به راحتی به زبان فارسی مسلط بوده و سخن می‌گفتند و همه آنها آموزش‌های تخصصی نظامی دیده بودند اما توسط جوانان با ایمان دستگیر شدند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری همچنین با اشاره به گزارش رئیس ستاد اجرایی فرمان امام خمینی به اجرای ۵۰۰ پروژه اقتصادی و محرومیت زدایی توسط بنیاد برکت اشاره کرد و گفت: مهمترین سرمایه این بنیاد نیروهای جوان تحصیل‌کرده و با انگیزه هستند.

وی همچنین با اشاره به راه‌اندازی ۷۰ مسجد توسط بنیاد برکت، گفت: وقتی صدای اذان از این مساجد بلند می‌شود ملائکه خدا به آن روستا توجه می‌کنند و شما سعی کنید به هر طریقی شده برای این مساجد امام جماعت انتخاب کنید که در آن نماز به پا دارد زیرا مسجد بدون امام جماعت مانند بیمارستان بدون پزشک است.

محمدی گلپایگانی همچنین به صدر اسلام اشاره کرد و گفت: جوان زیبارویی به نام مصعب بود که پیامبر وی را به عنوان نماینده خود به مدینه فرستاد و ایشان علاوه بر اینکه جنگ و اختلاف بین قبایل اوث و خزرج را حل کرد تعداد زیادی از مردم را به اسلام دعوت کرد و از جمله مهمترین مسلمان بعدی مدینه که سعدبن عباده بود توسط همین جوان به اسلام گرایش پیدا کرد و اکنون نیز باید به جوانان با انگیزه بها بدهیم.

حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی در پایان گفت: بیشترین نقشه‌های دشمنان برای استعمار فکری جوانان است و باید از نیروی جوانان با انگیزه کور به خوبی استفاده کنیم و همان گونه که مقام معظم رهبری در ۲ سال اخیر تاکید کردند باید روی فرزندآوری خانواده‌ها و جوان نگه داشتن جمعیت کشور برنامه‌ریزی کنیم.

پس از سخنان ایشان، افتتاح ۵۰۰ طرح بنیاد برکت به صورت ویدئو کنفرانس در ۲۷ استان کشور رسماً انجام شد که در این مراسم که به صورت مستقیم از شبکه خبر سیما پخش می‌شد طرح‌های استان‌های ایلام، کرمانشاه، خراسان جنوبی و کهکیلویه و بویر احمد به بهره‌برداری رسیدند.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff