نامه رهبر انقلاب اعمال دوگانه غرب با دنیای اسلام را آشکار کرد
+ پ -
نامه رهبر انقلاب اعمال دوگانه غرب با دنیای اسلام را آشکار کرد

امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت:نامه رهبر انقلاب به جوانان غربی اعمال دوگانه جهان غرب در مقابل با مردم سایر کشورها بویژه کشورهای اسلامی که جهان غرب با ایجاد ، تشکیل و حمایت گروههای تروریستی را آشکار و رسوا خواهد ساخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی، امام جمعه موقت شهرستان سیریک با گرامیداشت روز دانشجو گفت:دانشجویان افراد نجبه و موتور های محرک پویایی بخش های مختلف علمی ، اقتصادی ، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی جامعه هستند که جامعه با شکوفایی این بخش بالنده و متحول خواهد شد.
ابراهیمی اظهارکرد: وقف در جامعه امروز ما حلقه گم شده ای است که احیای این حسنت حسنه عملی ماندگار و اثر بخش برای خدمت به جامعه و توشه ای ارزشمند و جاویدان برای سرای آخرت است.
امام جمعه موقت شهرستان سیریک با اشاره به نامه مقام معظم رهبری به جوانان غربی افزود: این نامه پر محتوا و پر معنا در فضایی باز همه جوانان را به تفکر ، تعقل و اندیشه و جستجو دعوت می کند و یقینا اعمال دوگانه جهان غرب در مقابل با مردم سایر کشورها بویژه کشورهای اسلامی که جهان غرب با ایجاد ، تشکیل و حمایت گروههای تروریستی داعش و القاعده اسلام هراسی را دنبال می کند آشکار و رسوا خواهد ساخت.
وی  اظهار داشت: جای تاسف دارد که شورای امنیت جنایاتی که در کشورهای اسلامی بواسطه حمایت های غرب صورت می گیرد و از سال هاست گروههای تروریستی در عراق ، سوریه ، یمن انسان های بی گناه را یکی پس از دیگری می کشند و در یک روز در عربستان سعودی از نالایقی حکومت آل سعود بیش از ۸ هزار انسان مومن و خداجو در امن ترین سرزمین خدا کشته می شوند اما حرفی از حقوق بشر نیست و هیج کسی آنرا محکوم نمی کند.
امام جمعه موقت شهرستان سیریک تصریح کرد: امیدواریم گزارش آمانو درخصوص پروند ه هسته ای کشورمان در سازمان ملل بعد از ۱۲ سال با سر عقل آمدن طرف های غربی و امریکایی مختومه شود برای اینکه اجرای برجام جزء با عملی شدن تعهدات گروه ۵+۱ امکان پذیر نخواهد شد.

 

 
انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff