نامه دختر شهید مدافع حرم به رهبر انقلاب
+ پ -
نامه دختر شهید مدافع حرم به رهبر انقلاب

نازنین رقیه دختر خردسال شهید محمدمهدی مقدم در مراسم یادواره شهدای راهیان نور و بزرگداشت شهیدان محمد مهدی مقدم و نریمان مددی‌ مژدهی، نامه خود به رهبر معظم انقلاب را قرائت کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، نازنین رقیه دختر خردسال شهید محمدمهدی مقدم در مراسم یادواره شهدای راهیان نور و بزرگداشت شهیدان محمد مهدی مقدم و نریمان مددی‌ مژدهی، نامه خود به رهبر معظم انقلاب را با صدای حزن‌انگیز قرائت کرد.

 نازنین رقیه در این نامه نوشته است: بسم‌رب‌الشهدا، سلام بابایی مهربان همه بچه‌های شهدا، سلام رهبرم، من نازنین رقیه هستم، دختر شهید محمدمهدی مقدم، کلاس اول دبستان.

رهبر مهربانم خوبی، می‌دانم بابا و عمو نریمانم شما را خیلی دوست داشتند، به امام حسین (ع) گفتم من و همه رقیه‌های ایران مانند رقیه شما نبود بابایی خود را خیلی تحمل می‌کنیم تا اسلام پیروز باشد و شما غصه نخورید، راستی آقاجان بابا و عمو نریمان سرباز شما بودند و من هم سرباز شما هستم و خاک‌ فکه و شلمچه را دوست دارم و می‌خواهم خادم شهدا شوم.

مادرم می‌گوید بابا آرزو داشت جشن عبادت مرا در حرم حضرت رقیه بگیرد، دعا می‌کنم عموهایم مانند عمو عباس مواظب حرم باشند و با قدرت مبارزه کنند تا دشمن فرار کند و راه حرم باز شود و من جشن عبادتم را در حرم حضرت رقیه بگیرم و بابای خوبم از آسمان به من نگاه کند.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff