میناب سرشار از استعدادهای در نطفه خشکیده است/مشکلات مالی مهمترین دغدغه هنرمندان مینابی
+ پ -
میناب سرشار از استعدادهای در نطفه خشکیده است/مشکلات مالی مهمترین دغدغه هنرمندان مینابی

سرپرست انجمن شعر و ادب میناب با اشاره به اینکه میناب سرشاراز استعدادهای در نطفه خشکیده است؛ تصریح کرد: استعدادهای هنرمندان میناب باید شناخته و آبیاری بشود و به شکوفایی برسد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ رویا وثوقی، سرپرست انجمن شعر و ادب شهرستان میناب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار فرهنگ کده ؛ اظهار کرد: از سال ۱۳۵۱ که متولد شدم آغاز هنر من در حیطه صبر بود و من زندگی کردن را یک هنر می دانم .

 

وی با اشاره به اینکه زندگی یک هنر است و از زمانی که به دنیا می آیی تجلی هنرمند بزرگ نمایان میشود و آن هنری که که از خالق در وجود هر مخلوقی خالقی دیگر آفریده میشود؛ ادامه داد: هر انسانی از زمان به دنیا آمدن یه خالق است و اینکه خالق چی است باید شناخته بشود و چطور باید شناخته بشود هنر میخواد.

 

سرپرست انجمن شعر و ادب شهرستان میناب افزود: از سال ۱۳۶۵ وارد عرصه هنری تئاتر شدم و ورود من به عرصه  هنر بیشتر جنبه مدیریتی داشته است و بیش از دو سال در عرصه بازیگری تئاتر فعالیت کردم.

 

وثوقی با بیان اینکه شعر میناب در چند سالی بود که آفت کرده بود؛ اظهار کرد: شعر میناب چند سالی بود که آفت کرده بود که دلایل متعددی داشت که از جمله عدم تفاهم شعرا یا کم کاری مسئولان یا کشیدن حصار توسط شعرا به دور خودشان و …میتوان نام برد.

 

سرپرست انجمن شعر و ادب شهرستان میناب بیان کرد: قریب به سه ماه است که انجمن های شعر میناب فعال شده است و انجمن ها به واسطه اینکه محلی برای گردهمایی هنرمندان وتبادل فکر، هنر و نظر است موثرترین سازمان یا سیستم است.

 

وی به وضعیت فعلی انجمن شعر میناب اشاره کرد و گفت: وضعیت حال انجمن  شعر میناب رضایت بخش است و جلسات انجمن منظم در ماه چهار بار برگزار می شود و قریب به سه ماه است که انجمن شعر میناب فعال شده است و ۱۵ نفر عضو ثابت دارد.

 

سرپرست انجمن شعر و ادب میناب با اشاره به اینکه میناب سرشار از استعدادهای در نطفه خشکیده است؛ تصریح کرد: استعدادهای هنرمندان میناب باید شناخته و آبیاری بشود و به شکوفایی برسد.

 

وثوقی با بیان اینکه هنرمندان شهرستان میناب در عرصه تئاتری پیشرفت روز افزونی کرده است؛ افزود: دلایلی که بر رشد تئاتر شهرستان‌ میناب اثر گذار بوده مطالعه بیشتر هنرمندان این عرصه و هنچنین همت بلند مسئولان تئاتر و امید، هدف، برنامه ریزی، سازماندهی و اتحاد هنرمندان این شهرستان بوده است.

 

وی در ادامه بیان کرد: به غیر از کارهای هنری به ورزش و به کارهای اجتماعی در امور بانوان مشغول به فعالیت هستم و همچنین آشپزی و شیرینی پزی تدریس میکنم که منبع درآمدی از این هنر دارم اما در سایر کارهای هنری هیچ در آمدی نداشتم.

 

وثوقی با اشاره به اینکه چند سال از فعالیت در عرصه هنری فاصله گرفتم؛ افزود: به دلیل مشغول بودن زندگی از عرصه هنری فاصله گرفتم و همیشه خانواده در اولویت بوده و با به دنیا آمدن فرزندم به زندگی، تمام وقتم را صرف تربیت فرزندم کردم و قریب به سه ماه است که مجدد وارد عرصه هنری شدم.

 

سرپرست انجمن شعر و ادب میناب در پایان از زحمات رئیس اداره ارشاد میناب به خاطر حمایت هایش از انجمن شعر تشکر و قدردانی کرد و خواستار توجه بیشتر مسئولان به مباحث مالی هنرمندان شد.

 

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff