مینابی‌ها همچنان در انتظار افتتاح بیمارستان دوم
+ پ -
مینابی‌ها همچنان در انتظار افتتاح بیمارستان دوم

کلنگ عملیات ساخت بیمارستان دوم شهرستان میناب به نام ام البنین روز یکشنبه هفدهم خرداد ماه سال گذشته با حضور استاندار هرمزگان و جمعی دیگر از مسوولان استان و شهرستان به زمین زده شد اما با گذشت یک سال همچنان راکد مانده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از خبرنگار میناب جنوب، خرداد ماه نود و چهار بود که عملیات ساخت بیمارستان دوم میناب آغاز شد و به عنوان تیتر خبری در رسانه ها و روزنامه های استان هرمزگان به نشانه ایجاد یک تحول عظیم در حوزه سلامت و بهداشت و درمان این شهرستان انتشار یافت.

بیمارستانی که قرار بود در زمینی به مساحت ۴۲ هزار متر مربع و زیر بنای ۱۳ هزار و ۵۳۱ متر در مدت معین به بهره‌برداری برسد اکنون یک سال است آغاز عملیات ساخت آن در پس فرداها و فرداها گم می شود.

این در حالی است که یکی از مسئولان در همان زمان کلنگ زنی این پروژه اعلام کرد که دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به بخش سلامت و توسعه بیمارستان‌ها در مناطق دور دست کشور به ویژه این استان دارد اما درحال حاضر اولویت با تکمیل طرح‌های نیمه تمام و طرح‌ها و نیازهای فوری است در حالی که آغاز هر چه سریعتر این پروژه تحول عظیمی در حوزه سلامت و بهداشت و درمان بوجود می‌آورد و حجم عظیمی از بیماران استان را پذیرش کند و به دنبال آن حجم بالای کاری تنها بیمارستان این شهرستان نیز با افتتاح بیمارستان دوم کاسته می‌شود

کلنگ عملیات ساخت بیمارستان دوم شهرستان میناب به نام ام البنین  هفدهم خرداد ماه سال گذشته با حضور استاندار هرمزگان و جمعی دیگر از مسوولان استان و شهرستان به زمین زده شد اما با گذشت یک سال همچنان راکد مانده است.

شهرستان میناب در ۳۰۰کیلومتری شرق بندرعباس مرکز استان هرمزگان با ۳۰۰هزار نفر جمعیت هم اکنون دارای یک بیمارستان با۹۵تختخواب بوده که با بهره برداری از بیمارستان جدید تعداد تخت های آن به ۲۵۵ تخت می رسد.

انتهای پیام/ش

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff