میراث فرهنگی نسبت به شناسایی و ساماندهی اماکن تفریحی و گردشگری غیرمجاز اقدام کند

کناری گفت: میراث فرهنگی نسبت به شناسایی و ساماندهی تمامی سالن ها و اماکن تفریحی و گردشگری غیرمجاز اقدام و سپس نظارت داشته باشد که همگی در چارچوب ضوابط فعالیت کنند و در صورت ضرورت از ابزارهای مربوطه استفاده کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عزیزاله کناری در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان بندرعباس که در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد، رعایت پروتکل های بهداشتی و خودداری از هرگونه تجمع و دورهمی را تنها راه مقابله و درامان ماندن از ویروس کرونا دانست.

وی افزود: باتوجه به قرار گیری شهرستان در شرایط قرمز کرونایی، ضروری است که همه واحدهای خدمات رسان و مشتری پذیر و شهروندان گرامی جهت برگشت به شرایط عادی رعایت کامل پروتکل های ویژه کرونایی را داشته باشند.

فرماندار بندرعباس تاکید کرد: اداره کل میراث فرهنگی نسبت به شناسایی و ساماندهی تمامی سالنها و اماکن تفریحی و گردشگری غیرمجاز اقدام و سپس نظارت داشته باشد که همگی در چارچوب ضوابط فعالیت کنند. و در صورت ضرورت از ابزارهای مربوطه استفاده کند.

کناری خاطرنشان کرد: همچنان هر گونه تردد شبانه  ممنوع  است و پلیس راهور نسبت به خودروهای متخلف اعمال قانون خواهد کرد.

وی در پایان  گفت: با توجه به اینکه بیشترین عدم رعایت مربوط به فعالیت دستفروشان سطح شهر است لذا شهرداری ضمن ساماندهی این گروه، تا اطلاع ثانوی و برگشت به حالت عادی از فعالیت این گروه جلوگیری کند و همچنین سیستم هشدار صوتی معابر، بازارها، و خودرویی در مسیرهای مشخص شده  فعال باشد و اعلائم هشدار را همراه با آژیر در نقاط پرتردد پخش کند.

انتهای پیام/