موکب‌های مردمی مستقر در بندرلنگه آمادگی پذیرایی روزانه 6 هزار نفر را دارد
+ پ -
موکب‌های مردمی مستقر در بندرلنگه آمادگی پذیرایی روزانه ۶ هزار نفر را دارد

دبیر ستاد مردمی اربعینی حسینی در بندرلنگه گفت: موکب‌های مردمی مستقر در شهرستان بندرلنگه آمادگی پذیرایی روزانه ۶ هزار نفر را دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز خلیل آسودی دبیر ستاد مردمی اربعینی حسینی در بندرلنگه در گفت‌و‌گو با خبرنگار مروارید نیوز گفت: حضور و همراهی مردم بندرلنگه در استقبال از زائران اربعین حسینی بسیار چشمگیر و قابل تقدیر است.

وی افزود: دو ستاد مردمی در مصلی بندرلنگه و در ورودی بندرکنگ برای خدمات رسانی و پذیرایی از زائران مستقر است .که بوستان دولت در شهرستان بندرلنگه محل استقرار و پذیرایی از زائران عزیز است.

دبیر ستاد مردمی اربعینی حسینی در بندرلنگه عنوان کرد: با برنامه ریزی انجام شده ما آمادگی پذیرش و استقبال ۶ هزار نفر را در شهرستان داریم و خدمت به زائران حسینی را یک توفیق بزرگ می‌دانیم.

وی با اشاره به عبور کاروان های اربعین به کربلای معلی خاطرنشان کرد: امکانات کافی در بوستان دولت برای استقبال زائران وجود دارد و در همین محل مکان تفریحی و فرهنگی برای زائران در نظر گرفته شده است.

آسودی همچنین تصریح کرد: از ۵ روز گذشته تاکنون بیش از ۱۰ هزار زائر کربلای معلی وارد بندرلنگه شده اند که عبور کاروانها از مسیر این شهرستان همچنان ادامه دارد .

یادآور می‌شویم؛ فاصله بندرلنگه تا نجف یک‌هزار و ۵۱۷ کیلومتر و تا کربلا یک‌هزار و ۵۹۹ کیلومتر است.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff