موقعیت استراتژیک هرمزگان در مقیاس ملی اهمیت دانشگاه پیام نور را دوچندان کرد
+ پ -
موقعیت استراتژیک هرمزگان در مقیاس ملی اهمیت دانشگاه پیام نور را دوچندان کرد

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان اظهار کرد: موقعیت ویژه و استراتژیک استان هرمزگان در مقیاس ملی اهمیت دانشگاههای پیام نور استان را دوچندان کرده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ دکتر عبدالکریم قائدی، سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان در نشست با معاون امور اداری، مالی و عمرانی دانشگاه و روسای مراکز و واحدهای دانشگاههای پیام نور استان هرمزگان گفت: دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با وجود ۱۴ مرکز و واحد دانشگاه پیام نور و ۱۲ هزار دانشجو از اصلی ترین دانشگاههای استان می باشد.

وی یادآور شد: دانشگاه پیام نور در سال ۶۷ با هدف تحصیل برای همه، همه جا وهمه وقت آغاز به کار کرد و هم اکنون این دانشگاه با شعار کتاب همراه، کلاس همراه و استاد همراه با جنبش نرم افزاری بخش اعظمی از بار تحصیل در استان و کشور ر ا به دوش می کشد.

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان اظهار کرد: مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور به جز مرکز بندرعباس همگی توسط خیرین دانشگاه ساز ساخنه شده است و تعدادی از این واحدها و مراکز تماما و بطور کامل توسط خیرین تامین اعتبار و احداث گردیده است

قائدی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در مقیاس ملی، منطقه ای و بین المللی مطرح می باشد و به ایفای نقش پرداخته است، تصریح کرد: موقعیت ویژه و استراتژیک استان هرمزگان در مقیاس ملی اهمیت دانشگاههای پیام نور استان را دوچندان کرده است و از طرح های بزرگ توسعه ملی، طرح توسعه مکران و سواحل مکران می باشد که انشگاههای پیام نور میناب، سیریک و جاسک در این خصوص می توانند نقش مهم و دوچندانی داشته باشند.

وی افزود: دانشگاه های پیام نور کیش، قشم و ابوموسی نیز در طرح های توسعه کشور بویژه طرح های توسعه سواحل شمالی خلیج فارس و جنوب کشور اهمیت بسیار بسزایی ایفا خواهند کردند و در این طرح های توسعه کشور جمعیت پذیری و اشتغال تمامی مناطق از شرق به غرب استان اهمیت بسزایی یافته است.

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان خاطرنشان کرد: دانشگاه پیام نور استان هرمزگان با بیش از۲۰۰ رشته محل در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی تواسته است خیل عظیمی از مشتاقان تحصیل را در استان حمایت و پشتیبانی کند هم اکنون دانشگاه بدنبال این است که بصورت یک دانشگاه الکترونیکی و کارآفرین بتواند در آینده اهداف خود را دنبال کند.

 

انتهای پیام/ن

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر اول خبر fff