موضوع اشتغال یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است
+ پ -
موضوع اشتغال یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است
فرماندار رودان در کارگروه اشتغال شهرستان:

موضوع اشتغال یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است

فرماندار رودان گفت:موضوع اشتغال یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است و پرداختن به این موضوع با اهمیت اثرات بسیار قابل توجهی در تمامی حوزه های اجتماعی دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در کارگروه اشتغال شهرستان با اشاره به معضل اشتغال وبیکاری در جامعه، اظهار کرد: موضوع اشتغال یکی از دغدغه های مهم مقام معظم رهبری است و پرداختن به این موضوع با اهمیت اثرات بسیار قابل توجهی در تمامی حوزه های اجتماعی دارد.

 

محمودی افزود: یکی از مولفه های ثابت بحث اقتصاد مقاومتی، بخش اشتغال است و آنچه که در اقتصاد مقاومتی بسیار مهم است اینکه به حوزه های زیادی مرتبط است و دو رکن اصلی آن حاکمیت و در واقع دولت و مردم قرار دارند.

 

وی با حمایت از بنگاههای اقتصادی و کارخانجات ادامه داد: با فعالیت هر چه بهتر این واحدهای صنعتی تولید داخلی و افزایش اشتغال رقم خواهد خورد.

 

فرماندار رودان اضافه کرد: با حفظ وضعیت موجود و راه اندازی واحد های صنعتی و تولیدی راکد و نیمه فعال، کمک شایانی به چرخه اقتصاد، تولید و اشتغال شهرستان رودان می شود،و مشکلات موجود باید رصد و حل شود.

 

محمودی خواستار توجه ویژه به بانوان و پتانسیل های بسیار بالای این قشر مهم اجتماع شد و گفت:به لحاظ اینکه پتانسیل و ظرفیت های بسیار زیاد بانوان آنها می توانند با تشکیل تعاونی هایی از تسهیلات مناسب برخوردار شوند و توانمندیها و دستاوردهای خود را در بازار های داخلی و خارجی عرضه کنند.

 

وی راه اندازی بازارچه اختصاصی بانوان در مناطق روستایی و شهری را مکان مناسبی برای ارائه دستاوردها و ظرفیت های بانوان دانست و خاطر نشان کرد: این موضوع با تلاش و همکاری بخشداری مرکزی و شهرداری رودان محقق می شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff