موسسه نهج البلاغه نقش محوری در ایجاد رابطه برادرانه بین شیعه و سنی دارد
+ پ -
موسسه نهج البلاغه نقش محوری در ایجاد رابطه برادرانه بین شیعه و سنی دارد

مسئول موسسه نهج البلاغه هرمزگان اظهار کرد: موسسه نهج البلاغه در هرمزگان در راستای فعالیت انقلابی نقش محوری در ایجاد یک رابطه برادرانه عمیق بین برادران شیعه و سنی ایفا نموده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ ابراهیم سلیمانی، مسئول موسسه نهج البلاغه هرمزگان در گفتگو با خبرنگار   رفتارنیوز  گفت: این موسسه در راستای فعالیت انقلابی و احیاء فرهنگ نامه علوی و با هدف گسترش فرهنگ و دغدغه های فرهنگی موجود در جامعه،در استان فعالیت دارد.

 

وی افزود: موسسه نهج البلاغه  احیاء کتاب نهج البلاغه در گستره جهان اسلام در سال ۱۳۹۳ زیر نظر بنیاد بعثت در تهران تاسیس گردید و در ۲۸ دی ماه سال ۱۳۹۴ نیز در این استان  تاسیس شد.

 

مسئول نهج البلاغه هرمزگان اظهار کرد: این موسسه نقش محوری در ایجاد یک رابطه برادرانه عمیق بین برادران شیعه و سنی ایفا نموده است.

 

سلیمانی بیان کرد: مردم جامعه فقط اسمی از نهج البلاغه را شنیده اند و در زندگی روز مره از آن هیچ استفاده ای نمی کنند لذا باید تاثیرات کلام امیر المومنین (علیه السلام) را در زندگی روز مره همه مردم جامعه با هر دین و مذهبی تزریق نمود.

 

مسئول موسسه نهج البلاغه خاطرنشان کرد: برنامه های این موسسه در حال اجرا بوده  و عضو گیری این موسسه از بین اقشار مختلف مردم ، سازمان های دولتی،نهاد های نظامی و انتظامی، مساجد، دانش آموزان، دانشجویان و … انجام می شود.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff