موج دوم عزل ونصب دولتی ها درهرمزگان/خانه تکانی فرمانداری هادرآستانه انتخابات رياست جمهوري
+ پ -
موج دوم عزل ونصب دولتی ها درهرمزگان/خانه تکانی فرمانداری هادرآستانه انتخابات ریاست جمهوری

موج دوم عزل و نصب های دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان طی ماههای اخیر آغاز شده که این بار نوبت به تغییر فرمانداران شهرستان ها رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛با نزدیک شده به انتخابات ریاست جمهوری موج جدیدی از تغییرات در ماههای اخیر در استان هرمزگان آغاز شده که بیشترین این عزل و نصب ها حول محور فرمانداری ها و بخش داری ها می باشد.

با آغاز فعالیت دولت تدبیر به ریاست جمهوری حسن روحانی تغییر مدیران ادارات کل و زیر مجموعه آنها در شهرستان ها با سرعت انجام شد و هم اکنون نیز در آخرین سال ریاست جمهوری روحانی در این دوره موج دوم تغییرات آغاز شده و با تدبیر دولتی ها پرونده تغییرات مدیریتی در فرمانداران استان هرمزگان  بار دیگر گشوده شده است.
در نخستین روزهای اردیبهشت ماه استاندار هرمزگان با صدور حکمی ابوذر مهدی نخعی که به عنوان مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری هرمزگان و فرماندار شهرستان جاسک بودند را به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان میناب منصوب کرد.
عزت کمالزاده در اردیبهشت سال  ۹۳ به عنوان نخستین فرماندار زن طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در شهرستان قشم منصوب شد که در مرداد سال جاری با شایعه استعفای فرماندار قشم در فضای مجازی، استاندار هرمزگان علیرضا نصری فرماندار سابق شهرستان خمیر را با به‌عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان قشم منصوب کرد .
موج تغییرات د رفرمانداری قشم به معاونین نیز سرایت کرد که در ادامه این تحولات رضا برزگر معاونت سیاسی را به غلامی سپرد.
براین اساس با انتصاب فرماندار شهرستان خمیر به عنوان سکاندار جزیره قشم منصوب شد و محمد ملایی نیزسرپرستی فرمانداری شهرستان بندرخمیر را برعهده گرفت.
در ادامه روند تغییرات گسترده در فرمانداری‌های شهرهای مختلف استان با حکم استاندار هرمزگان ایزدی پور که بیش از دو سال در فرمانداری بستک را برعهده داشت جای خود را به عبدالله پرتابیان داد.
عبدالله پرتابیان از ۶ مرداد ۱۳۷۸حدود ۱۷ سال به عنوان شهردار شهرستان بندرخمیر خدمت نموده که در اواسط تابستان ۹۵ به عنوان فرماندار بستک منصوب شد هم اکنون نیز با گذشت دوماه از انتصاب فرماندار جدید، جایگاه معاونت آن همچنان خالی است.

در ابتدای مرداد ماه نیز حمید جهانگیری کوهشاهی به عنوان فرماندار جدید حاجی آباد منصوب شد وی که بیش از این بخشدار مرکزی به جای  اصغر جهانگیری فرماندار پیشین شهرستان برمسند که بر مسند ریاست حاجی آباد قرار گرفتند.

میرمرسل ایزدی پور نیز به پیشنهاد دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان و با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار شهرستان سیریک منصوب شدو  سعیدالله مبارکی سکان  فرمانداری شهرستان سیریک  را به فرماندار سابق بستک سپرد.
 
همچنین محمد احمدی که معاون فرماندار شهرستان بستک به پیشنهاد دکتر جاسم جادری استاندار هرمزگان و با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار شهرستان جاسک منصوب شد و علی سالاری سکانداری شهرستان جاسک معاون سابق فرماندار بستک سپرد.
روز گذشته نیز اسماعیل پاسلار فرماندار اسبق بندرلنگه که به بازنشسته شدند سرپرستی فرمانداری این شهرستان را ارسلان بهاری میمندی سپردند.
اسماعیل پاسلار پیش از ورود به فرمانداری بندرلنگه خدمت در پست‌های مختف از فرماندار تا معاونت فرمانداری را در شهرستان‌های شرق استان هرمزگان را نیز در کارنامه وزارت کشوری خود به ثبت رسانده و ارسلان بهاری میمندی سرپرست فرمانداری بندرلنگه در کارنامه خود خدمت در سمت معاونت فرمانداری و همچنین بخشدار در شهرستان‌های شرق و همچنین مدیر کل مدیریت بحران استانداری استان هرمزگان را دارد.

موج گسترده تغییر فرمانداران در استان هرمزگان درحالی است که باید در یک سال باقیمانده دولت یازدهم سعی می شود تا با تثبیت مدیریت ها، نسبت به افزایش بهره وری مدیریتی اقدام شود؛آن چه مشخص است تغییر در مدیریت نمی تواند اثر آنی و واقعی داشته باشد و  اثر روانی و شوک آنی را نمی توان نادیده گرفت.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff