موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است

+ پ -
موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است

امام جمعه شیعیان کشور آرژانتین با بیان این که به برکت انقلاب اسلامی پرچم اسلام و اهل بیت(ع) در دورترین نقاط دنیا به اهتزاز در آمده، گفت:انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛فیلیپ ریکاردو پاز (شیخ عبدالکریم) امام جمعه شیعیان آرژانتین در نخستین همایش علمی آموزشی سیدالساجدین در میناب با اشاره به نحوه نگاه جوامع غربی به دین، گفت: مردم در جوامع غیر اسلامی و غربی نقشی در فرهنگ و دین ندارند و اعتقاد جوامع غرب بر این اساس است که انسان هیچ مسئولیتی در قبال خداوند ندارد.

امام جمعه بوینس آیرس در ادامه با اشاره به نحوه مسلمان شدن خود، گفت:من رشته تحصیلی ام فلسفه بود و روی ادیان وفلسفه‌های مختلف تحقیق و مطالعه زیادی داشتم در۱۸ سالگی به اروپا رفتم و با اسلام آشنا شدم و اکنون ۳۰ سال است شیعه شدم.

وی گفت:در آن زمان و در تحقیقات گسترده ام دریافتم که همه ادیان ازگذشته صحبت می‌کنند و برای زمان کنونی حرفی ندارند تا این‌که کنفرانسی درباره دین مبین اسلام برگزار شد علاقمند شدم در آن شرکت کنم تا اطلاعاتی درباره دین اسلام به دست بیاورم.

پاز افزود:موضوع درباره زندگی پیامبر اسلام(ص) بود و از همانجا دریافتم که اسلام دینی زنده، پویا، به روز و منطقی است.

این اندیشمند آرژانتینی در ادامه به تشریح شخصیت امام راحل پرداخت و اظهار داشت:امام خمینی(ره) در واقع نماینده واقعی انبیا دیدم چرا که با عظمت و قدرت در مقابل فرهنگ سکولار غربی ایستاد و الگویی برای انسان های آزادی خواه شد.

پاز همچنین به حضورش در ایران و جبهه سوسنگرد طی سال ۶۶ اشاره کرد و گفت:سادگی، اخلاص و عزم راسخ رزمندگان ایران به شدت مرا تحت‌تاثیر قرار داد.

امام جمعه بوینس آیرس موج بیداری اسلامی در جای جای دنیا را مرهون آرمان های بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و تدابیر مقام معظم رهبری دانست وتصریح کرد:به برکت انقلاب اسلامی پرچم اسلام و اهل بیت(ع) در دورترین نقاط دنیا به اهتزاز در آمده و انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است.

 

 

انتهای پیام/م

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff