موج اعتراضات به رئیس دانشگاه آزاد قشم بالا گرفت/ گلایه کارکنان دانشگاه آزاد از فروش پایان نامه دانشجویان در قشم

+ پ -
موج اعتراضات به رئیس دانشگاه آزاد قشم بالا گرفت/ گلایه کارکنان دانشگاه آزاد از فروش پایان نامه دانشجویان در قشم

دانشگاه آزاد قشم از واحدهای دانشگاهیی است هرازگاهی زمزمه هایی از اختلاف کارکنان و رئیس این واحد دانشگاهی به گوش می رسد که اخیرا به دلیل فروش غیر قانونی پایان نامه دانشجویان موج نارضایتی ها را تشدید کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از هرمزپرس؛ تعدادی ازکارکنان دانشگاه آزاد قشم به دلیل رفتار نامناسب و برخورد ناشایست رئیس این واحد دانشگاهی تاکنون چندین بار دچار اختلاف شده اند و در درگیری اخیری که بین کارمندان و رئیس این دانشگاه اتفاق افتاده است کارمندان از رئیس این واحد دانشگاهی شکایت کرده و  قصد ارسال نامه به دفتر مرکزی دانشگاه آزاد دارند.

 

از لحضه انتصاب جناب آقای منصور آزاد به عنوان رئیس این واحد دانشگاهی چندین باراختلاف و مشاجره با کارکنان ایجاد شده که اخیرا به دلیل فروش غیر قانونی پایان نامه های دانشجویان توسط مسئول پژوهش این واحد دانشگاهی به دانشجویان سایر دانشگاهها موج نارضایتی ها را تشدید کرده است.

 

خرید و فروش پایان‌نامه‌های دانشجویان آسیب علمی است که آینده آموزش عالی به ویژه علمی و اقتصادی کشور را تهدید می‌کند.

 

هر جامعه ای انتظار ترقی و پیشرفت علمی در زمینه ای مختلف از دانشگاهیان خود دارد تا با تولید روز افزون علم، بنگاههای اقتصادی و صنعتی بتواند از دستاوردهای جدید بهره ببرند چنانچه اگر در یک فرآیند اقتصادی، بنگاههای اقتصادی بتواند در کشور مولد زا باشند، رفاه اجتماعی در پی دارد.

 

حکایت پایان نامه های دانشجویی به گونه دیگری رقمی می خورد از آگهی های اینترنتی در راستای فروش پایان نامه های دانشجویی تا وجود شرکتها و دفاتر فروش پایان نامه های دانشجویی در عالم واقع تجارت جدید به راه افتاده است.

 

حال پای دلالان پایان نامه های دانشجویی به دانشگاه آزاد قشم باز شده است و مسئولین این واحد دانشگاهی که پایان نامه ها را با قیمت دو میلیون  الی سه میلیون تومان به فروش می رسانند، تجارت جدیدی را در این دانشگاه راه انداخته اند.

 

از آنجایی که برخی از کارکنان این واحد دانشگاهی بیدار بوده با دیدن چنین اتفاق ناگواری با رئیس دانشگاه در میان می گذارند که نتیجه ای جز برخورد نامناسب آقای آزاد در پی نداشته است.

 

منصورآزاد، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم در گفتگو با خبرنگار هرمزپرس با بیان اینکه پایان نامه های دانشجویی از چهار فیلتر عبور می کند، گفت:  پروپزال دانشجویان وارد سیستم شده و پس از آن بررسی می شود پس از دفاع پایان نامه و انجام اصلاحات لازم در سایت ایران داک ثبت می شود و امکان ثبت پایان نامه با عناوین تکراری وجود ندارد.

 

وی افزود: با توجه به انیکه  پایان نامه های دانشجویان در چهار نسخه که  هر نسخه نزد استاد راهنما، دانشجو، واحد پژوهش و در کتابخانه ملی قرار می گیرد لذا دانشجو یا استاد راهنما  می توانند در صورت نیاز سایر افراد جهت انجام تحقیقات با ذکر منبع در اختیار آنان قرار دهند.

 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم فروش پایان نامه در این واحد دانشگاهی را تکذیب کرد و خاطرنشان کرد: در این واحد دانشگاهی هیچ گونه پایان نامه ای به فروش نمی رسد.

 

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff