موافقت با تاسيس نخستين شهرك صنعتي خصوصي استان در حاجی آباد/340 جوان حاجی آبادی شاغل می شوند
+ پ -
موافقت با تاسیس نخستین شهرک صنعتی خصوصی استان در حاجی آباد/۳۴۰ جوان حاجی آبادی شاغل می شوند

شهرستان حاجی آباد با توجه به قرار گرفتن در مسیر جاده ترانزیتی ظرفیت احداث شهرک صنعتی را دارد و با رایزنی هایی که توسط مسئولان صورت گرفت،موافقت برای صدور مجوز نخستین شهرک صنعتی خصوصی در حاجی آباد گرفته شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ریئس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان حاجی آباد در گفتگو با خبرنگار پیارم،  گفت:صدور این مجوز پس از انجام مراحل کارشناسی و طی روال قانونی و انجام استعلامات , توسط شرکت شهرک های صنعتی استان هرمزگان انجام شده است .

رامین آشوری بیان کرد: مجوز نخستین شهرک صنعتی خصوصی استان هرمزگان که در شهرستان حاجی آباد جهت احداث کارخانه دولومیت و فراوری آن  در حال انجام است .

وی ادامه داد: صدور این مجوز در حال پیگیری و استعلامها از سازمانها و اداره های ذیربط در حال انجام است که با حمایت و همکاری ادارات مربوطه انشاالله به زودی شاهد احداث کارخانه فراوری دولومیت در شهرستان باشیم.

رئیس اداره صنعت معدن تجارت بیان داشت: این شهرک صنعتی جهت احداث کارخانه دولومیت با سرمایه گذاری پنچ سرمایه گذار بخش خصوصی از کشورهای اروپایی برای فراوری معدن دولومیت در حاجی آباد ایجاد می شود.

اشوری افزود: با صدور این مجوز اجازه تاسیس شهرک صنعتی خصوصی و بهره برداری از آن پس از دریافت پروانه بهره برداری داده می شود.

آشوری با بیان اینکه ایجاد شهرکهای صنعتی خصوصی در راستای سیاستهای دولت مبنی بر تقویت و حمایت از بخش خصوصی و اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی است گفت : ایجاد شهرکهای صنعتی خصوصی در چارچوب قوانین و مقررات موجود انجام می شود.

وی ضمن تشکر از دیگر نهادها و ادارات شهرستان ازود: جهت راه اندازی این کارخانه نیازمند حمایت همه جانبه ادارات و نهاد های شهرستان و استان هستیم و با احداث شهرک صنعتی زمینه اشتغال ۳۴۰ جوان در شهرستان فراهم می شود.

آشوری در پایان گفت: امیدواریم به زودی در شهرستان شاهد احداث شهرک صنعتی باشیم و بتوانیم گامی در جهت اشتغال جوانان این شهرستان برداریم.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff