مواد مخدر از عوامل عقب ماندگی یک جامعه است
+ پ -
مواد مخدر از عوامل عقب ماندگی یک جامعه است

رییس تبلیغات اسلامی بندرلنگه گفت:مواد مخدر از عوامل عقب ماندگی یک جامعه است که بتدریج باعث مرگ جامعه می شود.

به گزارش مروارید نیوز  ” حجت الاسلام محمد خانجانی، رییس تبلیغات اسلامی بندرلنگه درجلسه مبارزه با مواد مخدر گفت: اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بندر لنگه آمادگی دارد در تهیه تبلیغات و اگاهی از ظرفیت های تبلیغاتی شهرستان اعم از زن و مرد در مساجد ،حسینیه ها،محله ها و روستاها استفاده نماید و جوانان را از این خطر و دام ابرقدرتها آگاه سازد.

خانجانی با بیان اینکه نوجوانان به راهنمایی و همکاری ، اعتماد ، انضباط ، درک متقابل ، دلسوزی و محبت نیازمندند اظهار کرد: کوتاهی و کاستی در هر کدام ، باعث گرایش فرد به غیر از والدین و خانواده و یافتن آن نقطه در فرد دیگری می شود یا به نوعی به دوست و همسالان گرایش پیدا می کند.

خانجانی تصریح کرد:گاهی نفوذ بسیار بالای همسالان در زندگی جوان ، ممکن است ناشی از مورد توجه واقع نشدن در خانه یا خانواده باشد.

رییس تبلیغات اسلامی بندرلنگه خاطر نشان کرد: اولین عاملی که باعث جذب جوانان به محیطهای غیر از خانواده و خانه می گردد ، عدم رابطه صحیح والدین و افراد خانواده می باشد ، که در این صورت جوانان اولین گام را به سوی گروه همسالان بر می دارد و زمینه برای لغزیدن در جاده انحراف و کجروی فراهم می شود.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff