مهم ترین کار در اجرای اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است/با برخی اقدامات مخالف اقتصاد مقاومتی برخورد می شود
+ پ -
مهم ترین کار در اجرای اقتصاد مقاومتی حمایت از تولیدات داخلی است/با برخی اقدامات مخالف اقتصاد مقاومتی برخورد می شود

فرماندار رودان گفت: مهم ترین کاری که در بحث اقتصاد مقاومتی باید صورت گیرد ، حمایت از تولیدات داخلی است به نحوی که در حد امکان تا جایی که توان آن وجود دارد در تامین امکانات و وسایل مصرفی در ادارات از محصولات داخلی استفاده شود

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز؛ احمد محمودی فرماندار رودان در جلسه شورای اداری شهرستان،گفت: تمامی مدیران در شهرستان رودان عمل به اقتصاد مقاومتی را در رأس امورات کاری خود داده و در جهت تحقق آن برنامه ریزی کنند.

 

محمودی با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال ۹۵ به نام اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل اظهار کرد: اقتصاد مقاومتی بیان گر کاهش واردات و افزایش صادرات است و این موضوع از سیاست های اصلی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است.

 

فرماندار شهرستان رودان افزود: در حال حاضر ستاد مرکزی اقتصاد مقاومتی در کشور به ریاست معاون اول ریاست جمهور و در استان نیز ستاد  راهبردی و مدیریتی اقتصاد مقاومت به ریاست استاندار هرمزگان تشکیل شده است و در واقع همه مدیران ادارات عضوی از ستاد محسوب شده و وظایف خود را نیز به نحو مطلوب انجام دهند.

 

وی ادامه داد : در سطح شهرستان رودان نیز اولویت اول کمک به تولید و تحقق معنویات مقام معظم رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی است و رویکرد ما نیز برخورد با برخی اقدامات مخالف اقتصاد مقاومتی است.

 

محمودی تاکید کرد: مهم ترین کاری که در بحث اقتصاد مقاومتی باید صورت گیرد، حمایت از تولیدات داخلی است به نحوی که در حد امکان تا جایی که توان آن وجود دارد در تامین امکانات و وسایل مصرفی در ادارات از محصولات داخلی استفاده شود.

 

فرماندار شهرستان رودان در بیان تعریف اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی، برون گرایی اقتصاد و استفاده از پتانسیل های نهفته، که در شهرستان رودان نیز در این زمینه ظرفیت های بسیار بالای وجود دارد که با برنامه ریزی لازم اصل عمل در اقتصاد مقاومتی باید اجرا شود.

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff