مهم‌ترین رویکرد سیاسی ۱۳ آبان استکبار ستیزی است

+ پ -
مهم‌ترین رویکرد سیاسی ۱۳ آبان استکبار ستیزی است

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در بشاگرد با حضور دانش آموزان و مردم ولایت مدار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از بشاگرد نیوز، مراسم روز دانش آموز و راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان همزمان با سراسر کشور و پیش از ظهر امروز با حضور اقشار مختلف در بشاگرد برگزار شد.

راهپیمایی ۱۳ آبان مهمترین بخش برنامه های این روز بود که در مسیر میدان شهدا به سمت میدان امام علی (ع) شهر سردشت با حضور اقشار مختلف به ویژه دانش آموزان صورت گرفت.

علاوه بر دانش آموزان، اقشار دیگری چون دانشجویان، فرهنگیان، طلاب و نیز مدیران و مسئولان شهرستان نیز در این راهپیمایی حضور داشتند.

سخنران این مراسم حجت الاسلام صابر پروین رئیس سازمان و تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد ضمن تبریک ایام الله ۱۳ آبان و گرامیداشت  یاد و خاطره  شهدای دانش آموز با اشاره به اهمیت حضور همگانی مردم در این راهپیمایی و ابراز انزجار از استکبار گفت: ۱۳آبان به چند دلیل برای ما مقدس می باشد که مهمترین آن روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است که بارها توسط امام راحل و مقام معظم رهبری بر این موضوع تاکید شده است.

حجت الاسلام پروین حفظ روحیه استکبار ستیزی در یوم الله ۱۳ آبان را مهم‌ترین رویکرد سیاسی آن  ذکر کرد و افزود: این ایام یادآور حضور طبقه نوجوان و جوان در عرصه استکبار ستیزی است.

وی اظهار کرد: با ترویج برنامه‌های فرهنگی مرتبط با یوم الله ۱۳ آبان می‌توان ثمره وقایع آن دوران را همیشه زنده نگه داشت.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بشاگرد گفت: یوم‌الله سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و در برگیرنده سه واقعه سرنوشت‌ ساز و تاریخی در صحیفه خاطرات و افتخارات و نقطه پیوند برگ‌های زرینی از تاریخ آزادگی  رفیع ملت سربلند  ایران  است.

پروین خاطر نشان کرد: سه رخداد بزرگی که وجه مشترک همه آن‌ها  ویژگی استکبارستیزی، استقلال‌طلبی و آزادی‌خواهی ملت مبارز، مقاوم و ولایت‌مدار ایران اسلامی است در ۱۳ آبان متبلور است.

لازم به ذکر است، حضور مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان شهرستان بشاگرد با شکوه تر از سال های گذشته بود و مردم فریاد استکبارستیزی سر دادند.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff