مهمترین پیام رسول اکرم(ص) درواقعه غدیر وحدت مسلمانان بود
+ پ -
مهمترین پیام رسول اکرم(ص) درواقعه غدیر وحدت مسلمانان بود

مدیر موسسه غدیر شناسی اظهار کرد:پیامبر گرامی اسلام در غدیر خم همه مسلمانان را جمع نمود تا آنها را به توحید و معارف دعوت کند و یکی از مهمترین فرازهایش در غدیر پیام وحدت بوده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛آیت‌الله سعید شاه‌آبادی،مدیر مؤسسه غدیرشناسی در جشن بزرگ کارگری هفته وحدت گفت: وحدت بیش از آ ن که دستور ولی فقیه باشد یک دستور عقلی است زمانی که دشمن شیعه و سنی را که می خواهد به جان یکدیگر بیاندازد برای مقابله به اهداف شوم دشمن یک پارچگی و یکدلی لازم است.

مدیر مؤسسه غدیرشناسی اظهار کرد:به برکت وحدتی که در سایه رهبری امام امت و در این سالهای انقلاب وجود داشته امن ترین فضای سیاسی اجتماعی و اقتصادی در کشور ما حاکم بوده است این در حالی است که دنیای اطراف ما برای ناامنی کردن کشور در حال تلاش هستند.

وی افزود: در صورتی کشورهای اطراف ما رو به آتش کشیدن و مسلمان ها را به جان هم انداختن برای این بود که نظام جمهوری اسلامی که داعیه مقابله با استکبار دارد به آشوب کشیده شود.

مدیر موسسه غدیر شناسی تاکید کرد:بهترین تلاش ما برای حفظ امنیت و آرامش  همزیستی است  که امید می رود همزیستی به زودی در تمامی کشورها حاکم شود.

وی افزود: قیام پیامبران و ائمه ما برای ایجاد وحدت بوده است و قرار نیست شیعه و سنی دست از آموزه‌های دینی خود بردارند.

شاه آبادی خاطر نشان کرد :پیامبر گرامی اسلام در غدیر خم همه مسلمانان را جمع نمود تا آنها را به توحید و معارف دعوت کند و یکی از مهمترین فرازهایش در غدیر پیام وحدت بود است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff