اشتغالزایی و توانمند سازی اقتصاد خانواده های محروم از مهمترین اهداف کمیته امداد(ره) است

+ پ -
اشتغالزایی و توانمند سازی اقتصاد خانواده های محروم از مهمترین اهداف کمیته امداد(ره) است

مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان هرمزگان با بیان اینکه نگاه کمیته امداد به قشر محروم و مستضعف جامعه نگاهی تحول گراست، گفت: اشتغالزایی و توانمندی سازی اقتصاد خانواده های محروم از مهمترین اهداف کمیته امداد(ره) است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،علی الهیاری، مدیرکل کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان در جمع کارکنان کمیته امداد شهرستان سیریک اظهار کرد: ریشه کنی فقر یکی از اهداف بلند این نهاد است و چشم اندازهای برنامه ششم از برنامه پنچ ساله کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره)  توجه به اشتغال زایی پایدار  به منظور توانمندسازی خانواده های تحت حمایت است.

وی افزود: همه ما مسئولان خدمتگذار مردم بویژه محرومین و اقشار مستمند هستیم و افتخاری بزرگ برای مجموعه کمیته امداد است که یکی از رسالت های آن توجه و اهتمام ویژه به انسان های تهیدست و فقیر  اما شریف، مومن و متدین است وظیفه ای که انیبا و اوصیای الهی ازجانب خداوند متعال بر عهده گذاشته اند.

مدیر کل کمیته امداد استان تصریح کرد: نقش مجموعه کمیته امداد(ره) در جامعه خدمت به افرادی است که نزد پروردگار جایگاه بزرگی دارند و دعایشان مورد قبول خدواند است و هر کس در این راه قدمی بردارد اجر و سعادت دنیا و آخرت را کسب نموده است.

الهیاری بیان کرد: از اهداف اساسی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) توانمندسازی اقتصاد خانواده های نیازمند است که این وظیفه تنها از عهده کمیته امداد بر نخواهد آمد بلکه همه نهادها و مردم باید دست یاری و همت در راه خدمت و رفع مشکلات برای امداد داشته باشند .

وی یادآور شد: ایجاد مشاغل خرد و کوچک خانگی ، اعتماد به نفس را در خانواده ایجاد می کند که خانوده ها با کسب در آمد به رفاه نسبی، کرامت  و منزلت  خواهند رسید.

مدیرکل کمیته امداد(ره) استان خاطرنشان کرد : شهرستان سیریک  دارای ظرفیت های بسیار خوبی می باشد که در مساعدت و جذب کمک های مردمی و  خیرین در سطح استان از جایگاه خوبی برخوردار است  و در سال های گذشته اعطای تسهیلات خوداشتغالی زمینه های اشتغال پایدار در شهرستان سیریک فراهم کرده است.

انتهای پیام/ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff