مهمترین دغدغه مردم ابوموسی حمل و نقل است/ جزایر هرمزگان باید توسعه متوازن داشته باشند
+ پ -
مهمترین دغدغه مردم ابوموسی حمل و نقل است/ جزایر هرمزگان باید توسعه متوازن داشته باشند

منتخب مردم بندرعباس و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مهمترین دغدغه مردم ابوموسی حمل و نقل می باشد، افزود:جزایر استان باید توسعه متوازن و لازم را داشته باشند و ظرفیتهای لازم و ممکن برای ارتقا و بهبود وضعیت اقتصادی مردم در جزایراستان وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ احمد مرادی، منتخب مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نافذ آنلاین، با اشاره به مشکلات موجود در سیستم حمل و نقل دریایی و هوایی ابوموسی مهمترین دغده مردم ابوموسی حمل و نقل دانست و گفت:

مرادی افزود: ساختار حاکمیتی تعریف شده برای این شهرستان  نشان می دهد که اقدامات باید بصورت فوق العاده انجام شود و خدماتی هم که به مردم این منطقه ارائه می شود باید در حد یک شهرستان باشد.
منتخب مردم ابوموسی در مجلس اظهار کرد: با رفع موانع سیستم حمل و نقل است خدمات رسانی در دیگر بخش ها نیز رفع می شود چنانچه اگر شاهد توسعه در زمینه های برق، آب و فاضلاب، دانشگاه و سایر بخشها در این شهرستان هستیم  به لطف وجود سیستم حمل و نقل دریایی و هوایی بوده که اتفاق افتاده است.
مرادی تصریح کرد: در استان هرمزگان ۱۴ جزیره وجود دارد که هر یک از این جزایر کارکرد خاص خود را دارد بعضی از جزایر در بخش نفت فعال هستند و بعضی از جزایر ساختار گردشگری دارند و شماری از جزایر بصورت تجاری و صنعتی مدیریت می شوند مثل مناطق آزاد و بعضی از جزایر مسکونی می باشند یعنی مردم در این جزایر زندگی می کنند و حق حیات دارند و شأن دولت ایجاب می کند که تمام خدماتی را که لازم هست برای مردم این جزایر تامین شود و این وظیفه ای است که دولت به همراه نمایندگان مردم در مجلس دارند و باید با وضعیتی بهتر و با انرژی و انگیزه ای مضاعف بتوانند مسائل و مشکلات مردم جزایر را پیگیری و رفع نمایند.
وی افزود: مسئولان باید نگاه ویژه ای به شهرستان ابوموسی داشته باشند چرا که این شهرستان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و دارای موقعیتی استراتژیک می باشد.
منتخب مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس با بیان اینکه بیشتر ساکنین ابوموسی کارمند دولت می باشند،تاکید کرد: تمام تلاش دو قوه مجریه و مقننه بهبود وضع معیشت مردم است.

وی افزود: اولویت نظام خدمات رسانی به محرومان جامعه می باشد و زیبنده مردم و نظام اسلامی نیست که بعد از گذشت چهار دهه از عمر انقلاب، مردم ما هنور در حداقل های ممکن زندگی مانده باشند و ما باید توسعه در روستاها را شتاب بخشیم.
منتخب مردم بندرعباس، حاجی آباد، قشم، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس تصریح کرد: جزایر استان باید توسعه متوازن و لازم را داشته باشند و ظرفیتهای لازم و ممکن برای ارتقا و بهبود وضعیت اقتصادی مردم در جزایراستان وجود دارد.

 

انتهای پیام/

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff