مهر اعتراض مردم قشم روی پیشانی دولت تدبیر/ برای رفتن به خانه خودمان باید پول بدهیم+ عکس
+ پ -
مهر اعتراض مردم قشم روی پیشانی دولت تدبیر/ برای رفتن به خانه خودمان باید پول بدهیم+ عکس

مردم جزیره قشم به همراه شوراها و دهیاران روستا و امام جمعه اهل سنت شهرقشم نسبت به اخذ عوارض از ساکنان جزیره طی نامه ای به رییس جمهور ایران واکنش نشان داده اند و از این وضعیت ابراز نارضایتی کرده اند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه خبری قشم آزاد ،با توجه به اینکه مردم این جزیره به دلیل کمبودها در حوزه بهداشت ودرمان و موارد دیگر به شهرستان های همجوار سفر می کنند باید برای خروج و ورود به شهر خود عوارض پرداخت کنند که این امر موجب شد تا شوراها و مردم این جزیره نارضایتی خود را به رییس جمهور برسانند .

 

IMG_۲۰۱۶۰۴۰۵_۱۲۵۷۳۵

 

 

جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

السلام علیکم

ضمن آرزوی توفیق و سربلندی دولت تدبیر و امید و تشکر از حمایت های آن دولت محترم از قشر محروم جامعه احتراما ما اهالی جزیره قشم به استحضار می رسانیم :

 

باتوجه به اینکه بنای اسلام بر عدل و انصاف بنا شده و موضوع لاینفک و جدا ناپذیری است و جز مبانی اسلام است و مسئولین جمهوری اسلامی بر این امر ذاتی و خدایی معترفند و مصر بر اجرای آن هستند و نظام جمهوری اسلامی هم براین اصل بنا شده ، لهذا ما شهروندان جزیره قشم از همه اقشار جامعه از  رییس جمهور محترم درخواستی مبنی بر حذف عوارض تردد از بندر پل به لافت خواستاریم ،مع الوصف مردم جزیره استثنا از مردم شهرستان های دیگر نیستند .

 

 

جناب آقای دکتر روحانی ! کدامین شهروندان شهرستانی به هنگام بازگشت به شهر و خانه خود عوارض پرداخت می نمایند ؟ این عوارض یک بار مالی تحمیلی و غیرقابل توجیه می باشد که بر مردم جزیره تحمیل شده است و ما متعقدیم هیچ کدام از مسئولین خیر خواه ، این موضوع ناعادلانه را تایید نمی کنند ، ضمن اینکه بسیاری از مردم جزیره دارای خانواده هایی هستند که در خارج از جزیره ساکن می باشند و رفت آمد انان دارای بار مالی سنگین می باشد که بر آنان تحمیل می شود .

 

 

لذا ما از ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران استدعا داریم بنا بر شرایطی اخذ عوارض از اهالی این جزیره را حذف نموده تا مردم با سهولت و بدون عوارض که در واقع حق مسلم آنهاست رفت آمد نمایند ، یقینا دعای خیر مردم جزیره قشم بدرقه راهتان خواهد شد .

با تشکر و احترام

مردم جزیره قشم

 

گفتنی است ” پایین این نامه اعتراض آمیر ۱۴ شورای اسلامی به همراه امام جمعه اهل سنت شهر قشم مهر و امضا کرده اند .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff