مهری که گرمای خانواده را به بی مهری کشاند/ درخواست طلاق یک زوج قشمی بخاطرمسکن مهر
+ پ -
مهری که گرمای خانواده را به بی مهری کشاند/ درخواست طلاق یک زوج قشمی بخاطرمسکن مهر

پروژه مسکن مهر قشم یکی از بلاتکلیف ترین پروژه ها در جزیره است که این روزها به دلیل عدم عمل به تعهدات خود دردسرهایی را بوجود آورده است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، یکی ازجوانان قشمی که مدعی است عامل اصلی فروپاشی خانوده اش عمل نکردن مسولان به تعهدات مسکن مهر است ، در گفتگو با خبرنگار قشم آزاد ، اظهار داشت : بیش از ۷ سال است که برای دریافت مسکن های مهر ثبت نام کرده ایم ولی متاسفانه نه اینکه به مسکن نرسیدیم بلکه پایه های زندیمان هم از بین رفت .

 

وی ادامه داد : ابتدا همسرم برای ثبت نام این خانه ها مخالفت شدید داشت که مکان این خانه مناسب نبوده و آینده خوبی در انتظار این خانه ها نیست ولی من بدون توجه به این حرف ها مبلغ ۲۱ میلیون تومان به حساب تعاونی ریختم .

 

این فرد علت فروپاشی خانوده اش را عمل نکردن مسولان به تعهدات مسکن مهر برشمرد و افزود : دعوا ها و درگیری ما از زمانی شروع شد که غلامرضا پاسلاری ، مدیرعامل اتحادیه مسکن شهرستان قشم با لحنی تمسخرآمیز از افتتاح خانه های مهر با ظرف ۲۰ لیتری و چراغ فانوس خبر داد .

 

وی بیان کرد : وقتی این خبر بین متقاضیان پیچیده شد دعواها و درگیری های خانوادگی شروع شد تا اینکه هفته گذشته همسرم درخواست طلاق داد .

 

 

به گفته وی ، خیلی از افراد با فروش خانه‌های قدیمی خود به امید گرفتن مسکن نو تمام هزینه‌های خود را پرداخت کرده‌اند ولی مسولان به تعهدات خود عمل نمی کنند ، این خانه ها زمانی به مردم تحویل داده می شوند که عمر مفید خود را زیر آفتاب و شرجی از دست داده اند و دیگر قابلیت استفاده ندارند .

 

 

پروژه مسکن مهر قشم همچون سایر شهرستانهای کشور دردولت نهم استارت خورد و با بودجه مصوب سال ۸۶ ، ماموریت کارگروه بنیاد مسکن قشم و بانکهای عامل آغاز شد که این روزها متقاضیان را سردرگم کرده است .

 

 

این پروژه در تمام این مدت با چالشها و افت و خیزهایی همراه بوده که این مشکلات نه با ایثار مدیرعاملان تعاونی ها و نه با صبر ایوب مردم  حل می شود چرا که این مشکلات حاصل اسکان منازل مسکونی مسکن مهر در نقطه نامناسب و نداشتن تدبیر صحیح در ساخت این منزل است .

 

گفتنی است ” چندی پیش غلامرضا پاسلاری ، مدیرعامل اتحادیه مسکن شهرستان قشم در جمع خبرنگاران مشکلات زیرساخت واحدهای مسکن مهر شهرستان قشم حل نشده عنوان کرد و  گفت : کسانی که خانه های مسکن مهر ثبت نام کرده اند باید با چراغ فانون نفتی در این منازل زندگی کنند .
امید است دولت تدبیر و امید که گام موثری در تکمیل پروژه های مسکن مهر نداشته است برای تحکیم خانواده ها و رسیدن جوانان به منازل مسکن مهر هرچه سریعتر این پروژه را به اتمام برسانند تا شاهد این اتفاق های تلخ نباشیم .

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff