مهرواره اوج تبلور حضور مؤثر روحانیت و مساجد برای رفع مشکلات است

حجت الاسلام کریمی گفت: مهرواره اوج تبلور حضور مؤثر روحانیت و مساجد در جامعه برای رفع مسئله‌ها و گرفتاری‌ها است و در نتیجه حضور آنان، مواسات به بهترین شکل ممکن محقق می‌شود.

حجت الاسلام مسلم کریمی دبیر مهرواره اوج شهرستان قشم در گفتگو با خبرنگار هرمز با بیان اینکه مساجد در نهضت خدمت‌رسانی معنوی و اجتماعی به آحاد مردم است، اظهار کرد: مهرواره اوج دارای گام‌های متعدد برای ارتقای سطح خدمت‌رسانی مساجد به محلات و پیشرفت در شناخت مسائل و برطرف کردن آنها است.

وی با اشاره به اهداف برگزاری مهرواره اوج افزود: این مهرواره باید تبلور حضور مؤثر روحانیت و مساجد در جامعه برای رفع مسئله‌ها و گرفتاری‌ها باشد و در نتیجه حضور قشر روحانیت، مواسات به بهترین شکل ممکن محقق می‌شود.

حجت الاسلام کریمی گفت: مهرواره اوج با محوریت مساجد در راستای توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب مبنی بر احیای سنت حسنه مواسات و همدلی، رفع مشکلات مردم محله و روستا در استان هرمزگان و سپس شهرستان قشم آغاز شده است.

دبیر مهرواره اوج ادامه داد: درگام دوم انقلاب و طبق بیانیه گام دوم رهبر انقلاب که ۴۰ ساله دوم انقلاب اسلامی با جنگ ترکیبی تمام عیار ادراکی و شناختی با رویکرد فرهنگی دشمنان روبرو هستیم لذا تلاش نهادهای فرهنگی برای رویارویی با دشمن و بسط ارزش های انقلابی با عملیات مناسب را می‌طلبد.

وی ابراز داشت: مهرواره اوج تبلور حضور مؤثر روحانیت و مساجد در جامعه برای رفع مسئله‌ها و گرفتاری‌ها است و در نتیجه حضور این عزیزان، مواسات به بهترین شکل ممکن محقق می‌شود.

کریمی گفت: ما به عنوان امامان روستا و محلات وظیفه داریم به عنوان بازوی امام امت ظرفیت‌های مختلفی در اختیار داریم که در کنار اهداف مرکز اسلامی با هدف گذاری دقیق‌تر می‌توانیم به نتیجه مطلوب برسیم.

انتهای یپام/