مهره چینی بازیگران فتنه در پشت پرده انتخابات
+ پ -
مهره چینی بازیگران فتنه در پشت پرده انتخابات
در آستانه فرارسیدن هفتم اسفند ماه صورت می گیرد؛

مهره چینی بازیگران فتنه در پشت پرده انتخابات

در یک جلسه محرمانه، ۱۵ نفر از فرهنگیان را با هدف مهره چینی و نفوذ در انتخابات ساماندهی کرده اند و به دنبال عرض اندام با شیوه جدید در انتخابات هستند.

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، یکی از احزاب وابسته به فتنه پس‌ازآن که در انتخابات سال ۸۸ با شکست مواجه شد و دچار رکود گردید مدتی است در آستانه انتخابات فعالیت‌های خود را مجدداً از سر گرفته است این حزب که در حال حاضر جلسات شورای مرکزی‌اش را به‌صورت فصلی برگزار می‌کند چندی است که با برگزاری همایش‌های استانی به دنبال فعال کردن دفاتر استانی حزب نیز هست.

این حزب که در چندسال گذشته به خاطر فعالیت‌های غیرقانونی‌اش دچار رکود گشته و تا مرز انحلال نیز پیش رفته بود با روی کار آمدن دولت یازدهم  فعالیت هایش مجددا قوت گرفت و هم اکنون نیز به دنبال تجدیدقوا برای انتخابات پیش روی مجلس است.

براساس شنیده ها اعضای این حزب، در طی چندین ماه مانده به برگزاری انتخابات مجلس در حال عضوگیری و ایجاد تشکیلات در لرستان نیز هست به‌طوری‌که پنج‌شنبه هفته گذشته با برگزاری یک جلسه محرمانه که در آن جمعی از فرهنگیان استان نیز حضورداشته‌اند در حال آماده سازی برای انتخابات پیش رو هستند.

گفته می‌شود در این جلسه محرمانه، ۱۵ نفر از فرهنگیان را با هدف مهره چینی و نفوذ در انتخابات ساماندهی کرده اند و به دنبال عرض اندام با شیوه جدید در انتخابات هستند.

این حزب که سابقه تلخ شکست در انتخابات۸۸ را در کارنامه خود دارد این بار تمام قوای خود را به کار گرفته است تا بار دیگر آبروی از دست رفته خود را بازیابد.

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff