مهار تورم یکی از مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است
+ پ -
مهار تورم یکی از مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است

معاون فرماندار بستک با بیان اینکه در بعد داخلی و خارجی، موافق و منتقد عملکرد مناسب و قابل قبول دولت یازدهم را در این سه سال تایید می کنند، گفت: مهار تورم یکی از مهم ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از  جهانگیریه، محمد احمدی معاون فرماندار بستک در جمع اقشار مختلف مردم در مسجد جامع با اشاره به دستاوردها و موفقیت های سه ساله دولت تدبیر و امید، اظهار داشت: دولت یازدهم در طی این سه سال توانسته است امنیت و آرامش روحی و روانی در بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی را در جامعه ایجاد کند و این بزرگترین خدمت دولت به مردم است.

 

وی  افزود: دولت تدبیر و امید بر اساس قابلیت ها و ظرفیت های کشور و با وجود شرایط سخت تحریم ها، فشارهای اقتصادی و محدودیت های خدمات رسانی، عملکرد مثبتی در حوزه های مختلف داشته است.

 

معاون فرماندار بستک مهار تورم را یکی از مهم ترین برنامه های دکتر روحانی عنوان کرد و افزود: دولت در این سه سال موفق شد آهنگ رشد افزایش قیمت ها را کند کرده و از افزایش لحظه ای، ساعتی و روزانه قیمت کالاهای اساسی مردم جلوگیری کند.

 

مهندس احمدی با اشاره به توفیقات در حوزه کشاورزی بیان داشت: در حوزه ذخیره سازی و نیاز مردم به نسبت سال ۱۳۹۲ و قبل از آن، ذخیره سازی در کشور ۳ برابر شده است که تولیدات کشاورزی ما از ۹۹ میلیون تن به ۱۱۲ میلیون تن رسیده است.

 

وی تصریح  کرد: با توجه به نوسانات بازار و کاهش بی سابقه قیمت نفت، درآمدهای دولت در این سه سال به شدت کاهش یافت اما با تدابیر دولت یازدهم از سال ۹۴ صادرات غیرنفتی بر صادرات نفتی پیشی گرفت.

 

معاون فرماندار بستک با اشاره به دستاوردهای دولت در حوزه سیاسی، اظهار داشت: در بحث سیاسی نیز دولت تدبیر و امید با دیپلماسی قوی و عزتمند، کار بزرگ توافق هسته ای با ابر قدرت های جهانی را به سرانجام رساند و حقوق هسته ای ملت ایران به عنوان سندی زرین پس از ۱۲ سال تصویب شد.

 

احمدی با بیان اینکه این دولت در حوزه بهداشت و درمان دستاوردهای و موفقیت های زیادی داشته است، افزود: در حوزه بهداشت و درمان ۱۰ میلیون نفر در ۲ سال اول این دولت تحت پوشش رایگان بیمه سلامت قرار گرفتند که تاثیر زیادی در کاهش هزینه های درمانی مردم داشته است.

 

وی قانونمداری، اخلاق مداری، خودداری از دادن وعده های غیرقانونی و خارج از توان دولت به مردم، شنیدن صدای همه اقشار مردم، وفاداری به برنامه ها، تنش زدایی در حوزه داخلی و معکوس کردن فرآیند ایران و اسلام هراسی از مهمترین ویژگی ها و دستاوردهای دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

 

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff