مهار بیش از 80درصد قاچاق سوخت در هرمزگان/ کشف 64 تن و 246 کیلو انواع مواد مخدر در 9 ماهه نخست سال جاری
+ پ -
مهار بیش از ۸۰درصد قاچاق سوخت در هرمزگان/ کشف ۶۴ تن و ۲۴۶ کیلو انواع مواد مخدر در ۹ ماهه نخست سال جاری

وزیر کشور با اشاره به موفقیت های هرمزگان در زمینه کشفیات مواد مخدر و قاچاق کالا اظهار کرد: با اقدامات صورت گرفته بیش از ۸۰ درصد قاچاق سوخت در هرمزگان کنترل و مدیریت شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور به همراه  جاسم جادری استاندار هرمزگان از کشفیات نیروی انتظامی استان هرمزگان در زمینه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز بازدید کرد.

وزیر کشور و جانشین فرماندهی کل قوا در نیروی انتظامی در این بازدید که در محل فرماندهی انتظامی استان هرمزگان انجام شد با آخرین دستاوردها و کشفیات نیروی انتظامی هرمزگان آشنا شد.

در ۹ ماهه نخست سال جاری ۶۴ تن و ۲۴۶ کیلو انواع مواد مخدر توسط نیروی انتظامی در هرمزگان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱ درصد افزایش داشته است.

همچنین در این مدت ۵۳۳ میلیارد و ۸۶۸ میلیون تومان انواع کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی هرمزگان کشف شده که افزایش ۲۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

توسعه روش های کنترل الکترونیکی موجب کاهش قاچاق کالا می شود

عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور پس از بازدید از کشفیات نیروی انتظامی استان هرمزگان در زمینه مبارزه با مواد مخدر و قاچاق کالا و ارز گفت: در نشست شورای تامین استان هرمزگان گزارش خوبی از عملکرد دستگاه های امنیتی و انتظامی استان ارائه شد.

وی افزود: هرمزگان از استان های بسیار امن کشور است و آرامش بسیار خوبی در این استان وجود دارد و میزان جرائم عمومی از جمله انواع سرقت های خرد و کلان و قتل در این استان کاهش یافته و در مقابله با اشرار نیز این استان توفیقات خوبی داشته است.

وزیر کشور اظهار کرد: همچنین موفقیت های هرمزگان در زمینه کشفیات مواد مخدر و قاچاق کالا بسیار چشمگیر بوده است.

وی با بیان اینکه در حوزه مبارزه با قاچاق سوخت نیز در هرمزگان موفقیت های خوبی به دست آمده است، تصریح کرد: با اقدامات صورت گرفته در این استان بیش از ۸۰ درصد قاچاق سوخت در هرمزگان کنترل و مدیریت شده که از تلاش های استاندار هرمزگان به عنوان رئیس شورای تامین استان و نیروهای انتظامی و امنیتی برای به دست آوردن این توفیقات قدردانی می کنم.

رحمانی فضلی همچنین با بیان اینکه گمرک با الکترونیکی کردن سیستم ها طی یک سال و نیم اخیر در مبارزه با قاچاق موفقیت هایی به دست آورده است، خاطرنشان کرد: باید روش های کنترل الکترونیکی در راستای مبارزه و کاهش قاچاق کالا از طریق مبادی رسمی در گمرکات توسعه یابد.

 

انتهای پیام/ ت

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff