مهار آتش سوزی در انبار قدیمی فرودگاه بین المللی بندرعباس
+ پ -
مهار آتش سوزی در انبار قدیمی فرودگاه بین المللی بندرعباس

مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان از مهار آتش سوزی انبار قدیمی غیرسطوح پروازی(لند سایت) فرودگاه بین المللی بندرعباس خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ محمود امانی، مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان با اعلام این خبر افزود: یک انبار سوله در قسمت لند ساید(سطوح غیرپروازی) فرودگاه بندرعباس رخ داد که حدود ۳۰۰ متر فضا بود که در دهه ۶۰ این سوله درست‌شده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان بابیان اینکه سقف این سوله از فوم بوده است، تصریح کرد: علت دقیق این حادثه در دست بررسی است اما طبق آخرین گمانه‌زنی‌ها این آتش‌سوزی چون سقف از جنس فوم بوده که با یک آتش‌سوزی کوچ دود زیادی تولید می‌کند و این حادثه خیلی سریع مهار شد.

امانی بنی با اشاره به اینکه چون این انبار در قسمت غیرپروازی بوده در بحث پروازها خللی وارد نشد، اضافه کرد: پرواز ماهان تهران به بندرعباس به‌موقع فرود آمد و پرواز ایران ایر دبی به بندرعباس به‌موقع به زمین نشست و مشکلی پیش نیامد.

وی با اشاره به اینکه این حادثه خسارت مالی و جانی نداشت، ادامه داد: این شعله که در ساعت ۱۶ و ۴۷ دقیقه رخ داد در کمتر از ۴۵ دقیقه مهار شد که باید از خدمات آتش‌نشانی بندرعباس تقدیر کرد که به‌موقع خود را به محل حادثه رساندند.

 

انتهای پیام/ت

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff