من معتقدم برای تصمیم گیری در امور مهم کشور به رهبر معظم انقلاب الهام می شود
+ پ -
من معتقدم برای تصمیم گیری در امور مهم کشور به رهبر معظم انقلاب الهام می شود

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: من معتقدم برای تصمیم گیری در امور مهم کشور به رهبر معظم انقلاب الهام می شوداگرچه پس از رحلت رسول گرامی اسلام وحی منقطع شد ولی الهام وجود دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی ،شیخ عبدالعزیز افرازامام جمعه اهل سنت شهر بندرسیریک در جمع کارکنان ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اظهار داشت: با اشاره به حدیث رسول گرامی اسلام(ص) که می فرمایند:اسلام در غربت ظهور کرد و بعد به دوران غربتش بر می گردد و خوشا به حال کسانی که در دوران غربت حضور دارند ، در عصر کنونی عصر غربت اسلام ، و عصری است که دشمنان کمر به نابودی اسلام بسته است.

 

وی افزود: دشمنان اسلام برای نابودی اسلام دو مسیر را پیموده اند مسیر  اول مسیر کم کردن جمعیت مسلمانان است که حتی در کشور ما نیز عده ای  با شعار های مختلف  خواسته و یا ناخواسته می خواستند این هدف دشمن را عملی کنند ولی به لطف خدا و با درایت رهبر فرزانه انقلاب و دستور ایشان مبنی بر افزایش جمعیت نقشه دشمنان در این خصوص نقش بر آب شد .

 

شیخ عبدالعزیز افراز بیان کرد: مسیر دومی که دشمن برای نابودی اسلام می پیمایند این است که چهره اسلام را در بین جوامع بین المللی تخریب کنند و اسلام هراسی بوجود بیاورد و مردم را از اسلام بترسانند که البته تاحدی نیز موفق شده اند آنها از بطن جامعه اسلامی داعشی ، تکفیری ، سلفی  و طالبان را بوجود آوردند تا با این گونه رفتار و حرکات از گسترس اسلام ناب محمدی (ص) جلوگیری کنند.

 

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک تصریح کرد: من معتقدم برای تصمیم گیری در امور مهم کشور به رهبر معظم انقلاب الهام می شود اگرچه پس از رحلت رسول گرامی اسلام وحی منقطع شد ولی الهام وجود دارد حتی در مسئله برجام نیز وقتی که توافق صورت گرفت عده ای به خیابان ها آمدند و شادمانی کردند ولی موضع رهبر انقلاب مشخص بود وتا کنون نیز همان موضع را دارند.

 

افراز یادآور شد: امروز داعش مانند خوارج در عصر حضرت امام علی (ع) است که در قضیه حکمیت خوارج گفتند: لاحکم الا لله و حضرت علی (ع) فرمودند: این کلمه حق است و لی اراده باطل پشت آن است و داعش امروز مانند خوارج آن روز با اسم اسلام اماعلیه اسلام عمل می کنند وبه فرموده حضرت علی (ع) قومی هستند که گمراه شدند و گمراه می کنند بدون اینکه آگاهی داشته باشند در چنین موقعی جهاد لازم است بخصوص جهاد فکری یعنی بصیرت افزایی در بین جامعه برای هدایت و مدیریت انسان ها به سوی سعادت و رستگاری است.

 

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک بیان کرد: هروقت افراد جامعه از نظر ایمانی رشد کنند آن وقت جامعه برای جهاد همه جانبه آماده می شود اگردر جنگ تحمیلی رزمندگان اسلام توانستند دشمن بعثی را شکست دهند شک نکنید که اهل مناجات در دل شب و اهل نمازشب و راز و نیاز با خداوند بودند.

 

شیخ افراز اضافه کرد: شاید از نظر تجهیزات نظامی ما از بعضی کشورهای دنیا عقب تر باشیم ولی چیزی که باعث ترس دشمنان از سپاهیان ماست و رمز  پیروزی ما بر کفار و مشرکین می شود ایمان و اعتقاد  راسخ به خداوند است.

 

انتهای پیام/ی

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff