منطقه ویژه باید نگاه ویژه به پارسیان داشته باشد
+ پ -
منطقه ویژه باید نگاه ویژه به پارسیان داشته باشد

امام جمعه پارسیان خواستار توجه ویژه مسئولین به منطقه ویژه پارسیان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر ،حجت الاسلام میرزایی امام جمعه پارسیان به همراه آقای موصلی مدیر کل کمیته امداد ، سرهنگ رستمی فرماندهی سپاه پارسیان ، علیرضا اکبری عضو شورای شهر و عقیل سالاری ریاست کمیته امداد و تنی چند از معاونان مدیر کل کمیته امداد با مهندس یوسفی مدیر عامل منطقه پارس جنوبی دیدار کردند

در این دیدار حجت الاسلام میرزایی ضمن تشکر از مهندس یوسفی جهت تعامل و همکاری خوب ایشان با دفتر امام جمعه پارسیان وضعیت خاص شهرستان پارسیان را یاد آور شد و تا کید کرد : منطقه ویژه پارس جنوبی باید نگاه ویژه ای به پارسیان داشته باشد.

یوسفی مدیر عامل منطقه ویژه در ارتباط با گسترش منطقه پارس جنوبی به راه اندازی فاز ۱۲  گفت : نزدیک به ۸۰ میلیون متر مکعب به واسطه راه اندازی این فاز به ظرفیت تولید گاز منطقه اضافه شده است. همچنین نوسازی فازهای قدیمی در دستور کار قرار گرفت که ۴۰ درصد آلایندگی و هدر رفت انرژی از طریق فلرها اصلاح می شود.

وی با اشاره به حدود ۲۰ میلیارد دلار صادرات مواد پتروشیمی از منطقه عسلویه گفت : طرحهای بزرگی در دست اقدام داریم که از جمله آنها جمع آوری انبار گوگرد روباز و تبدیل آن به مجتمع مکانیزه است و به زودی اجرایی خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff