منتظران ظهور به بیانات رهبری عمل کنند/ حمایت از کالای داخلی ضامن پیشرفت در اقتصاد است
+ پ -
منتظران ظهور به بیانات رهبری عمل کنند/ حمایت از کالای داخلی ضامن پیشرفت در اقتصاد است

حجت‌الاسلام خالصی با بیان اینکه منتظران ظهور باید به بیانات رهبری عمل کنند گفت: باید بیانات رهبری را به عنوان منویات نماینده امام زمان(عج) سرلوحه امورات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خود قرار دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام والمسلمین خالصی روحانی بسیجی در جمع کارکنان بسیج سازندگی هرمزگان با بیان اینکه  باید برای ظهور منجی عالم بشریت آماده باشیم، گفت: میزان این آمادگی در حال حاضر با عمل کردن به منویات مقام مظعم رهبری قابل تشخصی است.
وی با بیان اینکه رهبری در حال حاضر به نمایندگی از امام معصوم جامعه اسلامی را هدایت می‌کنند، افزود: باید بیانات رهبری را به عنوان منویات نماینده امام زمان(عج) سرلوحه امورات سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خود قرار دهیم.
خالصی با اشاره به نشانه‌های ظهور تصریح کرد: نمی‌توان برای ظهور امام زمان(عج) تاریخ خاصی مشخص کرد اما بر همگان قطعی شده است که ظهور بسیار نزدیک سات.
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در خصوص مسائل اقتصادی گفت: امروز استفاده از کالاهای خارجی موجب تضعیف اقتصاد جامعه اسلامی می‌شود.
این روحانی بسیجی با بیان اینکه باید تا اندازه امکان از محصولات ساخت ایران استفاده کنیم گفت: حمایت از کالاهای داخلی ضامن پیشرفت و ترقی در امر اشتغال و اقتصاد کشور است.

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff