منابع خبری سوری اعلام کردند، ارتش این کشور با نیروهای دفاع ملی پس از به هلاکت رساندن دهها نفر از عناصر داعش موفق شدند در شرق «ریف دیرالزور» پیشروی چشمگیری داشته باشند.
+ پ -

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  و به نقل از فارس، نیروهای ارتش سوریه شامگاه پنج‌شنبه به کمک نیروهای دفاع ملی حملاتی را علیه مواضع نیروهای تروریستی داعش در شرق ریف دیرالزور ترتیب دادند و در این حملات موفق شدند عناصر تروریستی داعش را به عقب برانند. به گزارش فارس، نیروهای ارتش سوریه به کمک […]

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز  و به نقل از فارس، نیروهای ارتش سوریه شامگاه پنج‌شنبه به کمک نیروهای دفاع ملی حملاتی را علیه مواضع نیروهای تروریستی داعش در شرق ریف دیرالزور ترتیب دادند و در این حملات موفق شدند عناصر تروریستی داعش را به عقب برانند.

به گزارش فارس، نیروهای ارتش سوریه به کمک نیروهای دفاع ملی موفق شدند در مناطق «ریف الحویجه صکر» و مزارع «المریعیه» واقع در شرق فرودگاه نظامی دیرالزور پیشروی کنند.

بنا بر این گزارش، نیروهای سوری همچنین با استفاده از اسلحه سنگین تعداد زیادی از پناهگاه‌های تروریست‌های داعش را در مناطق مذکور نابود کردند.

براساس اطلاعات ارسالی از دمشق، در طی حملات نیروهای سوری به مناطق حویجه صکر، مزارع المریعیه، «بوعمر»، «الرشدیه» و «الجفرا» در ریف شرقی دیرالزور ، ۱۵ خودرو حامل دوشکا و ۲ خودروی زرهی تروریست‌های داعش نابود و ده‌ها نفر از آنها کشته شدند.

گزارش‌های ارسالی همچنین از بروز درگیری شدید بین نیروهای ارتش سوریه با تروریست‌های داعش در بخش‌های شرقی و جنوبی «حویجه صکر» و مزارع «المریعیه» حکایت دارد.

 غافلگیری نیروهای تروریستی داعش دراین حملات در حالی صورت گرفت که نزدیک به یک سال است که جبهه مذکور خاموش بود.

 با سیطره نیروهای ارتش سوریه بر مناطق الحویجه صکر و مزارع المریعیه حملات تروریست‌های داعش به شهر دیرالزور از شرق و جنوب شهر بسیار کمتر خواهد شد.

 

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff