ملت ایران هیچ وقت تسلیم آمریکا نخواهد شد/ظریف مبنی بر دست دادن اوباما از ملت ایران عذرخواهی کند
+ پ -
ملت ایران هیچ وقت تسلیم آمریکا نخواهد شد/ظریف مبنی بر دست دادن اوباما از ملت ایران عذرخواهی کند

نماینده نهاد رهبری در دانشگاههای استان هرمزگان با اشاره به دست دان ظریف به اوباما گفت: ظریف کار اشتباهی انجام داده است و این کار وجهه خوبی ندارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از هرمزپرس، سید عباس تقوی نماینده نهاد رهبری در دانشگاه های استان هرمزگان گفت: دست دادن ظریف  به اوباما شایسته نبود و ایشان مرتکب اشتباه شده اند مسئولین به جای توجیه این اتفاق بهتر است از ملت ایران عذرخواهی کنند.

 

 

وی افزود: با توجه به گفته های جان کری که بهبود روابط با ایران منجر به حذف شعار مرگ برآمریکا خواهد شد،خواسته های آنان در این زمینه ها زیاد می باشد اما ملت ایران و دولتمردان تابع حرفهای کری و دیگران نیستند و هیچ  وقت تسلیم خواسته های آنان نخواهیم شد.

 

 

نماینده نهاد رهبری در استان با اشاره به اینکه بعضی از دولتمردان در فضای دیپلماسی اشتباهاتی رو مرتکب می شونداظهار کرد: اگر آقای ظریف در مذاکرات قول اضافه بدهند مردم تابع ایشان نیستند ، ملت جمهوری اسلامی  از خط امام،مقام معظم رهبری(مدظله التعالی) و شهدا پیروی می کنند نه از ظریف.

 

 

تقوی خاطرنشان کرد: همان طور که ظریف مذاکره تلفنی رئیس جمهور با اوباما در سفرگذشته را اشتباه اعلام کردند در مورد حرکت  خودشان مبنی بر دست دادن به ابوباما که مسئله پیچیده ای نیست را هم اشتباه اعلام کنند و از ملت ایران عذرخواهی کنند.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff