ملت ایران در مقابل هر گونه توهین به مقدسات الهی ایستادگی می کنند/ آزاد اندیشان جهان، حکم ارتداد سلمان رشدی توسط امام را حمایت کردند

راهبر گفت: هر شخص در هر کجای دنیا قرار بگیرد و به مقدسات الهی و دینی ما توهین کند، ملت ایران استوار در مقابل آن ایستادگی می کنند.

شیخ مسعود راهبر، امام جمعه اهل سنت بندرلنگه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به سالروز تاریخی صدور حکم ارتداد سلمان رشدی توسط امام خمینی(ره) اظهار کرد: سلمان رشدی با نوشتن کتاب شیطانی و بیانی که داشتند سزاوار این حکم هستند؛ مردم تمام جهان موضع امام را تحسین کردند.

عالم اهل سنت جنوب کشور تصریح کرد: با حکم رهر کبیر انقلاب همه یکصدا در مقابل آیات شیطانی سلمان رشدی ایستادند؛ هر چند که برخی ها در جهان یاری نکردند اما بسیاری از آزاد اندیشان جهان از این حکم حمایت کردند.

راهبر مطرح کرد: پیام تاریخی بییان گزار انقلاب اسلامی مبنی بر اعدام سلمان رشدی نشان دهنده این است که حریم الهی و مقدسات دینی برای ما خیلی مهم است و خشم و غضب ما الهی است

وی با تاکید بر اینکه هر جا که توهین به مقدسات ما باشد ما ایستاده ایم، خاطر نشان کرد: هر شخص در هر کجای دنیا قرار بگیرد و به مقدسات الهی و دینی ما توهین کند، ملت ایران استوار در مقابل آن ایستادگی می کنند.

انتهای پیام/