ملت ایران در دفاع از ارزشهای انقلاب تا آخرین نفس ایستاده است
+ پ -
ملت ایران در دفاع از ارزشهای انقلاب تا آخرین نفس ایستاده است

استاندار هرمزگان اظهار کرد: حضور حماسی و سرافرازانه در راهپیمایی ۲۲بهمن شرکت کردید روز انتخابات هم با حضوری باشکوه در انتخابات حضور پیدا کنید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جاسم جادری استاندار هرمزگان در جمع حاضرین در راهپیمایی ۲۲بهمن در بندرعباس گفت: حضور پرشور مردم نشان داد که در دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب اسلامی ایران همچنین تا آخرین نفس و آخرین لحظه در کنار رهبر ایستاده ایم.

 

استاندار هرمزگان اظهار کرد: آمریکای جنایت کار، اسرائیل و آل سعود باید بدانند تا زمانی که این ملت در صحنه همیشه حضور خواهند داشت نقشه آنان نقش برآب خواهد شد و مردم در چندسال اخیر با تمام تلاش خود سعی کردند که انقلاب اسلامی پابرجا بماند.

 

جادری تصریح کرد: مردم نشان دادند که آستانه تحمل بالایی دارند و در این مدت با همه مشکلاتی که وجود دارد کنار آمدند تا از اسلام و انقلاب جمهوری اسلامی حمایت کنند و در این میان از هیچ گونه اقدامی دست بر نداشتند.

 

وی افزود: نیروهای مسلح جان برکف در کنار آبهای خلیج فارس و دریای عمان به پشتوانه ملت ایستاده اند و حماسه های فراموش ناشدنی را خلق کرده اند.

 

استاندار هرمزگان با اشاره به حضور حماسی و سرافرازانه در راهپیمایی ۲۲بهمن  بیان کرد: روز انتخابات هم با حضوری باشکوه در انتخابات مجلس و خبرگان رهبری حضور پیدا کنید و با انتخاب نمایندگان دلسوز و کاردان به مسائل کشور حماسه ای خلق کنید تا هرمزگان چون خورشید درخشانی بر تارک جمهوری اسلامی ایران بدرخشد.

 

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم کاندیدهایی که صلاحیت آنها تایید شده است زمینه حضور حداکثری مردم را فراهم کنند لذا آمادگی برگزاری انتخابات باشکوه را داریم و از همه مردم دعوت می کنیم با حضور خود برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی بیافزاییم.

 

 

انتهای پیام/م

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff