عملیات مرصاد نشان دهنده ی پایبندی مردم به اسلام بود
+ پ -
عملیات مرصاد نشان دهنده ی پایبندی  مردم به اسلام بود

مدرس دانشگاه های حاجی آبادگفت: حادثه عملیات مرصاد درس بزرگی برای همه دشمنان بود این عملیات نشان داد که این ملت آگاه ایران پایبند به ارزش های اسلامی است و در راه ارزش ها از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، محمد میرزاده در گفتگو با خبرنگار پیارم، با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدای عملیات مرصاد، شهید سپهبد صیاد شیرازی را از فرماندهان بی نظیر سپاه اسلام دانسته و افزود: فرارسیدن سالروز عملیات مرصاد را گرامیداشت و اظهار کرد: پذیرش قطعنامه توسط حضرت امام (ره) باعث خلع سلاح صدامیان شد؛ چرا که اینطور وانمود می‏کردند که ایرانیان قطعنامه را نمی‌پذیرند.

 

 

اظهار داشت: حادثه عملیات مرصاد درس بزرگی برای همه دشمنان بود که ملت بزرگ ایران با هوشیاری و غیرت و ولایت مداری خود تحرکات دشمنان را رصد می کند و دشمن را کاملا شناسایی و با یک قطعنامه دشمن را دوست خود ش تلقی نمی کند.

 

 

وی افزود: اگر دوستان نظام اسلامی به عبارتی اگر وفاداران نظام اسلامی گول این قطعنامه ها را می خوردند هرگز در این عملیات مرصادی که دشمنان بر این ملت تحمیل کرد پیروز نمی شدند و این نشان می دهد که اولا آمریکایی ها با آن حمایتی که از نوچه های خود در منطقه کردند در عملیات مرصاد شکست خوردند و تحلیل مسعود رجوی هم این بود که اگر ایران اسلامی بخواهد قطعنامه را امضاء کند این نشان از ضعف و سستی و ناتوانی نظام در مواجه با دشمن هست با این امید آمد که عملیات فروغ جاویدان را بر ایران اسلامی تحمیل کرد اما با یک شکست مفتضحانه و سنگین مواجه بود و این خود یک پیام بزرگی داشت.

 

 

میرزاده گفت: امروزه هم اگر قطعنامه ای در شورای امنیت و در راستای توافق هسته ای مصوب می شود در آن بار دیگر دشمنی خود را نشان می دهند، اما باید بدانند که ملت ایران آگاه هستند و فریب آنان را نمی خوردند.

 

 

میرزاده برقراری با اشاره به پیام های مهم عملیات مرصاد تصریح کرد: این عملیات نشان داد که این ملت آگاه ایران پایبند به ارزش های اسلامی است و در راه ارزش ها از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد کرد ، ملت بزرگ ایران با هوشیاری و غیرت و ولایت مداری خود تحرکات دشمنان را رصد می کند و دشمن را کاملا شناسایی و با یک قطعنامه دشمن را دوست خود ش تلقی نمی کند.

 

 

برقراری خاطر نشان کرد: عملیات مرصاد نشان داد که ملت بزرگ ایران نسبت به نظام اسلامی و ولایت فقیه وفادارند در پرتو این وفاداری توانستند در این جنگ دشمن پیروز شوند و تمام نقشه های دشمن را نقش بر آب کنند .

 

 

انتهای پیام /س

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff