ملت اسلامی به مدد فرهنگ بسیجی سنخیتی با ترس ندارد

+ پ -
ملت اسلامی به مدد فرهنگ بسیجی سنخیتی با ترس ندارد

فرماندار ویژه شهرستان میناب گفت: ملت اسلامی به مدد فرهنگ منبعث از فرهنگ عاشورا سنخیتی با ترس نخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از میناب جنوب،ابوذر مهدی نخعی فرماندار ویژه میناب،در جمع پرشور بسیجیان مینابی در ضمن تبریک هفته بسیج و گرامیداشت ۵ آذر ماه روز تشکیل بسیج مستضعفین در کشور گفت: تمامی پیشرفت های مختلف در حوزه دیپلماسی،اجتماعی،عمرانی و اقتصادی به مدد فرهنگ و اخلاص بسیج بعنوان یک فرهنگ تعالی بخش بوده است.

وی تبلور فرهنگ بسیجی را میراث گرانبهایی از وجود نازنین حضرت علی (ع) و پیامبر مکرم اسلام(ص) و به عینیت رساندن آن توسط معمار کبیر انقلاب برشمرد و افزود: ملت اسلامی به مدد  فرهنگ منبعث از فرهنگ عاشورا سنخیتی با ترس نخواهد داشت.

معاون استاندار هرمزگان اظهار داشت: کشورهای مختلفدنیا با حمایت لجستیکی از آمریکا جنگ تمام عیار را بر علیه ایران با تمام تجهیزات نظامی به راه انداختند ولی فرهنگ بسیجی منبعث از فرهنگ عاشورا و رمضان نگذاشت وجبی از خاک کشور به دست نااهلان بیافتد.

نخعی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی در ثروت افزایی علم،خدمات عمومی،پیشرفت تکنولوژی و بسیاری از پیشرفت های دیگر عینیت پیدا کرده است،گفت: با نهادینه کردن این فرهنگ بعنوان یک ضرورت در ساختن کشور ایران اسلامی تا اوج قله های رفیع گام های استواری برداشته شود.

فرماندار ویژه میناب تصریح کرد: نهادینه شدن فرهنگ عاشورا و فرهنگ رمضان در وجود جوانان ما بیمی در دل دشمن وارد کرده است که حتی توقع حمله به ایران نتوانند در سر داشته باشند چرا که دشمن فهمیده است که  ملت با فرهنگ بسیجی سنخیتی با ترس ندارد.

نخعی تاکید کرد: در موضوعات امنیتی و در مباحث فرهنگی و جنایتهایی که دشمنان مرتکب می‌شوند تنها عامل تعیین کننده برای مقابله تکیه بر فرهنگ بسیج است.

انتهای پیام/

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


نشر خبر اول خبر fff