ملاک انتخاب اصلح اعتماد به جریان های هم سو با آرمان های امام شهدا و رهبر انقلاب است
+ پ -
ملاک انتخاب اصلح اعتماد به جریان های هم سو با آرمان های امام شهدا و رهبر انقلاب است

امام جمعه بندرلنگه گفت: راه شناسایی انتخاب اصلح در شرایط کنونی خصوصا در کلان شهرها در سطح ملی ، اعتماد به جریان های هم سو با آرمان های امام شهدا و رهبر انقلاب است چرا که مجلسی که ضعیف باشد کشور را به بدبختی خواهد کشید .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز؛ آیت الله سید محمد جواد رکنی حسینی امام جمعه بندرلنگه در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان ضمن توصیه همگان به رعایت تقوای الهی، بر لزوم شناخت و غنیمت شمردن فرصت‌ها تاکید کرد و افزود: ایام فاطمیه فرصت مغتنمی برای شناخت صدیقه طاهره(س) و الگو گرفتن از این بانوی بزرگوار است.

 

 

امام جمعه بندرلنگه با اشاره به نقش شورای نگهبان در کشور ، تصریح کرد: یکی از کارهای دشمن حمله به شورای نگهبان است که این طرح دیرین آمریکاست.شورای نگهبان سپری مستحکم برای جلوگیری از ورود افراد نامحرم به ساحت مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران است.

آیت الله رکنی در ادامه بر اهمیت انتخابات و ملاک انتخاب اصلح تاکید کرد و گفت: راه شناسایی انتخاب اصلح در شرایط کنونی خصوصا در کلان شهرها در سطح ملی ، اعتماد به جریان های هم سو با آرمان های امام شهدا و رهبر انقلاب است چرا که مجلسی که ضعیف باشد کشور را به بدبختی خواهد کشید .

 
وی بر لزوم حفظ هوشیاری در این عرصه اشاره کرد و افزود: مردم هوشیار اجازه نمی‌دهند دشمنان و ایادی آنها از این فضای آرام به نفع خوداستفاده کرده و فتنه‌انگیزی کنند.

 

 

خطیب جمعه بندرلنگه در تشریح مسائل بین المللی اظهار داشت: ترکیه ، عربستان و اسرائیل مثلث شومی هستند که علیه محور مقاومت قدم برداشته اند .و داعش مولود نامشروع ترکیه و عربستان است .

 
وی اضافه نمود: اینها که خودشان داعش را به وجود آوردند و میگویند ما میخواهیم با داعش مبارزه کنیم ، مردم چنین اظهاراتی را قبول نمی کنند .

 
امام جمعه بندرلنگه درپایان با اشاره به نزدیکی انتخابات سوریه ، عنوان کرد: مردم سوریه حق انتخاب دارند و هر کسی از مردم سوریه به هر سوری رای داد اون شخص به عنوان رئیس جمهور قانونی این کشور انتخاب خواهد شد .

 

انتهای پیام/ی

fff
دیدگاه ها

لطفا پیش از ثبت دیدگاه قوانین زیر را مطالع بفرمایید.

  • دیدگاه خود را مرتبط با همین خبر بنویسید.
  • از توهین بر اشخاص و ادیان پرهیز کنید.
  • تکمیل تمامی فیلدها الزامی می باشد.
  • دیدگاه شما پس از بررسی و تائید نمایش داده خواهد شد.

fff fff


شبکه اجتماعی سلام نشر خبر اول خبر fff